خدمات خشکشویی

خدمات خشکشویی مبلمان، موکت، خوشخواب و … شرکت قالیشویی زیبا تهران. با استفاده از مواد شوینده آلمانی و فرچه های چند منظوره ( فرچه نرم و سخت) متناسب با روی مبل شما. کلیه خدمات خشکشویی را در محل و در تمام مناطق تهران با وقت قبلی و نوبت دهی منظم انجام می دهد.

خدمات خشکشویی

خدمات خشکشویی

خشکشویی مبلمان:

خشکشویی مبلمان یکی از مهمترین موارد افزایش طول عمر پارچه ی روی مبل و اسفنج های استفاده شده در داخل آنها می باشد. روی مبل اگه به طور منظم و مرتب تمیز نشود باعث می شود که گرد و غبار های ریز موجود در منزل. به داخل پارچه ی روی مبل نفوذ کند و این موضوع به مرور زمان باعث افت کیفیت اسفنج و از همه مهمتر از دست رفتن کیفیت پارچه ی روی مبل شود. شرکت قالیشویی زیبا تهران با استفاده از دستگاه مخصوص اقدام به بخار شویی و خشکشویی با شامپو تگزا. در محل انجام میدهد و این اطمینان را به شما مشتریان عزیز میدهد که پس از مشاهده شستشوی مبل خود شگفت زده خواهید شد.

خشکشویی خوشخواب

خواشخواب ها یکی از مهمترین ابزار های خواب انسان می باشند. طبی بودن و راحت بودن خوشخواب یه عامل مهم در انتخاب خوشخواب می باشد که به کمر و یا گردن شما فشاری وارد نشود. اما مهمتر از تمام این موارد پاکیزگی خوشخواب می باشد. بدن شما به طور متوسط ۶ الی ۸ ساعت در تماس مستقیم با خوشخواب شما می باشد. و عدم پاکیزه بودن خوخشواب باعث بروز بیماری های پوستی می شود. مجموعه خشکشویی زیبا آماده انجام خشکشویی خشوخواب شما در هر منطقه از تهران با مواد درجه یک و دستگاه رادکتور می باشد. شما مشتری عزیز می توانید با ثبت سفارش و یا تماس با ما سفارش خدمات خشکشویی خوشخواب خود را ثبت کنید.

خشکشویی انواع موکت

برخی از موکت ها که به صورت چسبیده در منازل، ساختمان و یا هتل ها استفاده می شود. اگه خشکشویی و خاک گیری نشوند به مرور زمان گرد و غبار را د رخود جمع میکنند. و با هر بار تردد بر روی آنها باعث می شود که گرد و غبار آنها بلند شود و بر روی مبلمان و یا فرش ما و یا وارد هوای مجموعه ما شود. برای جلوگری از این اتفاق شما میتوانید با شرکت قالیشویی زیبا تماس بگیرید. و ثبت سفارش و نوبت گیری برای خدمات خشکشویی کنید.