قالیشویی

قالیشویی زیبا تهران انجام کلیه خدمات شستشوی انواع فرش از جمله: شستشوی انواع فرش های دستبافت تمام ابریشم، فرشهای ابریشم چله، فرشهای دستبافت سنتی، فرشهای عتیقه دستبافت، فرشهای ماشینی، فرشهای پشمی، فرشهای خارجی، فرشهای گل برجسته و ….

استفاده از مواد اولیه مرغوب و ارگانیک برای فرشهای دستبافت و اعلاء. و درنتیجه شستشوی عالی و بدون ایرادات احتمالی در فرشهای دستبافت. اعلاء شویی فرشهای ماشینی با استفاده از مواد مورد تایید اتحادیه قالیشویی تهران.

قالیشویی

قالیشویی

قالیشویی زیبا با وجود کادری مجرب و آموزش دیده برای برخورد با مشتری، ارائه خدمات، خوش قولی و … میتواند این اطمینان را به شما بدهد که پس از یک بار سفارش خدمات، مشتری دائم ما خواهید شد.

امروزه بیشتر مشتریان قالیشویی از بد قولی شرکتها و عدم برخورد صحیح پرسنل شرکت با مشتریان نارضایتی های زیادی دارند. نارضایتی ها حتی در صدور فاکتور برخ یاز قالیشویان نیز دیده می شود که قیمت تمام شده هنگام بازدید نوع فرش و قیمت گذاری شستشو با قیمت اعلام شده در فاکتور متفاوت می باشد.

شرکت قالیشویی زیبا با در نظر گرفتن تمام راه های رضایت مشتری. آموزش های لازم به پرسنل خود داده. این آموزش ها از نوع برخورد با مشتری، تا نوع اعلام قیمت و صدور فاکتور شفاف می باشد. این پیشنهاد را به شما مشتری عزیز میکنیم که یکبار قالیشویی زیبا را امتحان کنید تا از نوع سرویس دهی ما شکفت زده شوید.