قالیشویی در اکباتان

امروزه شستشو فرش در قالیشویی ها به صورت اتوماتیک می باشد و از دستگاه های اتوماتیک در روند شستشو فرش  استفاده می‌کنند در این مطلب دستگاه های فرش شوی اتوماتیک را مورد بررسی قرار می دهیم.

دستگاه های فرش شویی اتوماتیک

امروزه با توجه به شرایط خاصی که توسط ویروس کرونا ایجاد شده است همه مشاغل به خصوص قالیشویی ها سعی می کنند تا از موارد بهداشتی پیروی کرده و به سلامت مردم اهمیت می دهند به این خاطر از دستگاه های اتوماتیک برای شستشوی فرش در قالیشویی استفاده می کند توسط این دستگاه ها دیگر نیروی انسانی در شستشوی فرش ها دخالت نداشته و به صورت اتوماتیک روند شستشوی فرش ها انجام می شود قبل از اینکه شستشو انجام شود توسط دستگاه های مکنده گرد و غبار و آشغال در بین پرز های فرش و سطح فرش به راحتی جمع کرده و پس از آن اقدام به شستشوی فرش خواهند کرد با قرار دادن فرش در دستگاه توسط مخزن آن فرش را به‌خوبی خیس کرده و بر روی ریل حرکت کرده و به مخزن مواد شوینده می رسد قالیشویی ها برای اینکه آسیبی به الیاف و بافت فرش وارد نشود مواد شوینده مناسب با توجه به نوع فرش شما را در درون این مخزن ریخته تا برای شستشوی فرش مورد استفاده قرار گیرد توجه داشته باشید که زمانی که می‌خواهید مواد شوینده را بر روی سطح فرش قرار دهید نباید به هیچ عنوان به صورت مستقیم بر روی فرش بریزید که در اینجا توسط دستگاه های اتوماتیک مواد شوینده با مقدار مناسب آب حل شده و به صورت مستقیم بر روی سطح فرش قرار نمی گیرد توسط دسته های مناسبی که بر روی سطح فرش قرار دارد مواد را پخش کرده و شروع به تمیز کاری خواهند کرد پس از اینکه فرش شما به خوبی توسط مواد شوینده شستشو شد بر روی ریل حرکت کرده و به قسمت آبکشی فرش خواهد رسید که در آنجا توسط فشار مناسب آب
فرش شسته شده و هیچ گونه مواد شوینده در بین پرز های آن باقی نمی ماند چرا که اگر مواد شوینده بر روی سطح فرش باقی بماند باعث می شود تا فرش شما خشک شده و سریع تر دچار پوسیدگی شود.

در نظر داشته باشید درجه حرارت و فشار اب بسیار تاثیر گذار می باشد.درجه حرارت باتوجه به بافت فرش تنظیم میشود که توسط اپراتور قالیشویی ها تنظیم می شود. مثلا فرش های دستباف باید با درجه حرارت ملایم شستشو داده شوند و در صورتی که درجه حرارت دستگاه بیشتر باشد باعث می شود تا فرش با ارزش و گران بهای شما دچار تغییر حالت و رنگ پریدگی شود. پس به هیچ عنوان فرش های دستباف گران قیمت را جهت شستشو به قالیشویی های غیر معتبر و افراد بی تجربه نسپارید تا اسییبی به فرش شما وارد نشود.

انتخاب مواد شوینده نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مواد شوینده با توجه به نوع الیاف و بافت فرش انتخاب شود تا هم فرش شما به درستی و بدون مشکلی شسته شود و هم انتخاب مواد شوینده مناسب باعث براقی و درخشش بهتر فرش شما خواهد شد.

قالیشویی معتبر و مجاز

امروزه برخی از افراد سعی می کنند به قالیشویی های غیر معتبر جهت شستشو فرش ها مراجعه کنند که در این قالیشویی ها از دستگاه های اتوماتیک استفاده نمی کنند چرا که این دستگاه ها از قیمت بسیار بالایی برخوردارند که تنها قالیشویی های معتیر از این دستگاه ها استفاده می کنند. قبل از اینکه بخواهید فرش خود را به قالیشویی بسپارید درباره نحوه شستشو و روش هایی که استفاده می کنند بپرسید تا با خیال راحت فرش خود را جهت شستشو به قالیشویی ها بسپارید.

قالیشویی زیبا تهران یکی از مراکز قالیشویی معتبر و مجاز تهران می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مدرن اماده ارائه خدمات به شما بازدیدکنندگان گرامی باشد و با خیال راحت فرش های با ارزش و گران بهای خود را به قالیشویی زیبا تهران بسپارید.

تمامی دستگاه های مورد استفاده در قالیشویی در تهران به صورت تمام اتوماتیک بوده و نیروی انسانی در شستشو دخالت نداشته و شستشو به صورت کاملا بهداشتی انجام می شود.

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *