شستن فرش خیلی کثیف

فرش ها معمولاً در اثر رفت و آمد های مکرر دچاره کثیفی شده و پس از مدتی شما باید فرش را شستشو داده چرا که پس از مدتی فرش ها دچار کدری می شود و شما باید از راه های مختلفی برای برق انداختن فرش ها استفاده کنید که در این مقاله قصد داریم راه حل هایی را برای براق شدن به شما بازدید کنندگان گرامی ذکر کنیم.
اگر قصد دارید فرش های خود را برق بیندازید جهت شستشو و تمیز کردن فرش را از خدمات قالیشویی در تجریش بهره مند شوید.

روش های برق انداختن فرش

شما می توانید از روش های مختلفی برای برق انداختن فرش های خود استفاده کنید که در ادامه برخی از این راه حل های برق انداختن فرش را برای شما ذکر می کنیم.

جارو برقی فرش

یکی از راه هایی که شما می توانید به راحتی فرش های خود را برق بیندازید جارو برقی کشیدن فرش می باشد.

چرا که شما با جاروبرقی کشیدن تمامی آشغال هایی که در بین بافت های فرش جمع شده اند را به راحتی می توانید از روی فرش جمع کرده و این باعث می شود تا فرش شما برق بزند.

لکه گیری فرش

اگر فرش شما دچار لکه شده است سعی کنید بلافاصله لکه را از بین ببرید چرا که در برخی مواقع لکه ها باعث می شوند تا فرش ها کدر شده و حالت براق بودن خود را از دست دهند و پس از اینکه لکه بر روی فرش شما ایجاد شد بلافاصله سعی کنید لکه توسط محلول های مخصوص لکه ها پاک کنید.

شامپو فرش

یکی دیگر از راه هایی که شما می توانید برای برق انداختن فرش خود از آن بهره مند شوید استفاده از شامپو فرش می باشد سعی کنید به صورت مرتب از شامپو فرش برای فرش های خود استفاده کنید در نظر داشته باشید که شما نیازی نیست فرش‌ها را جمع کرده و شستشو دهید می توانید در جای خود از شامپو فرش استفاده کرده و فرش های خود را برق بیندازید.

پودر نشاسته

یکی دیگر از روش هایی که شما می توانید برای برق انداختن فرش های خود از آن بهره مند شوید پودر نشاسته می باشد یعنی شما زمانی که از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش های خود استفاده می کنید و پس از آن مقداری پودر نشاسته بر روی فرش بریزید و پس از گذشت چند دقیقه توسط جاروبرقی جمع کنید به راحتی مشاهده خواهید کرد که فرش های شما برق می زنند.

تمیز کردن ریشه فرش

رشته های فرش معمولاً به خاطره سفید بودن بیشتر در چشم هستند و افراد به آن دقت می کنند پس سعی کنید همیشه ریشه های فرش به گونه ای باشند که و بزنند شما می توانید از محلول های براق کننده مانند ذرت پودر نشاسته و غیره برای براق کردن فرش و ریشه های فرش استفاده کنید.

محلول براق کننده را بر روی فرش بریزید و مقداری دهید تا بر روی فرش باقی بماند پس از آن میتوانید توسط جاروبرقی جمع کنید فرش های شما دچار براقی مانند قبل شود.

شما می توانید فرش های گران بهای خود را جهت براق کردن به قالیشویی زیبای تهران بسپارید.
یکی از قالیشویی های معتبره تهران قالیشویی زیبای تهران می باشد که استفاده از تجهیزات به روز و مدرن همواره سعی کرده است تا خدمات را به نحو عالی برای مشتریان ارائه دهد.
تمامی خدماتی که توسط قالیشویی زیبا تهران ارائه می گردد به صورت تضمینی بوده و شما با خیالی آسوده می توانید فرش های خود را برای شستشو و تمیز کردن به ما بسپارید می خواهید کدر بودن فرش های خود را به صورت کامل از بین ببرید با ما تماس بگیرید تا با بهترین روش ها فرش های شما را هم مانند قبل براق کنیم بدون اینکه آسیبی به بافت و الیاف فرش وارد شود.

توجه داشته باشید که برخی از فرش ها حساس بوده و اگر شما نتوانید از روش مناسبی جهت شستشو و براق کردن آن استفاده کنید امکان دارد آسیب دیده و شما دیگر نتوانید به حالت قبل برگردانید از همیشه بهترین راه حل این است که شما فرش های گران قیمت خود را به قالیشویی ها سپارید تا با انتخاب روش اصولی و درست فرش های شما را بدون کوچک ترین آسیبی به شما تحویل دهند.

 

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *