روش های جدید شستشوی فرش

شستشوی فرش ها امروزه یکی از دغدغه های اصلی می باشد. چراکه با توجه به زندگی آپارتمان نشینی و نبود فضای مناسب برای شستشوی فرش ها کاری بسیار سخت و دشوار می باشد.

قالیشویی های معتبری وارد کار شده و خدمات شستشوی فرش ها را برای افراد ارائه می دهند که در قالیشویی ها معمولا از روش های مختلفی برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند. روش های جدید شستشوی فرش را مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید. قالیشویی در نیاوران یکی از معتبرترین قالیشویی ها در تهران میباشد جهت بهره مندی از خدمات تماس بگیرید.

روش های جدید شستشوی فرش

همانطور که ذکر شد امروزه خدمات شستن فرش در قالیشویی با روش‌های مختلفی امکان پذیر می باشد و با توجه به روش کار و همچنین نوع فرش از روش‌های مختلفی برای شست‌وشوی فرش ها استفاده می کنند که قصد داریم برخی از روش های شستشوی فرش را در ادامه برای شما ذکر کنیم.

روش شستشوی فرش به صورت تمام اتوماتیک

همانطور که می دانید با توجه به پیشرفت تکنولوژی در قالیشویی نیز از روش های جدیدی استفاده می شود به این صورت که از دستگاه های مجهز و مدرن برای شستشوی فرش استفاده می کنند.
شستشوی فرش توسط دستگاه های اتوماتیک به این صورت است که ابتدا توسط نیروی انسانی فرش ها به صورت کامل غبار گیری شده و پس از آن در دستگاه قرار می دهند.

پاشش آب به صورت مستقیم بر روی فرش باعث می شود که بافت آن به مرور زمان آسیب وارد شود و اگر فرش شما دستبافت و با ارزش باشد بسیار سریع تر خراب می شود که در قالیشویی ها برای شستشو از روش تمام اتوماتیک استفاده می کنند.

پس از اینکه فرش در دستگاه قرار گرفت آب با درجه حرارت ملایم و مناسب و نوع فرش به صورت پاشش بر روی فرش می ریزد که هیچ آسیبی به فرش وارد نخواهد شد پس از اینکه فرش توسط دستگاه به صورت کامل خیس شد و در مرحله بعد شسته می شود و در آن مواد شوینده مناسب با نوع فرش به صورت غیر مستقیم بر روی فرش قرار می گیرد.

مواد شوینده توسط این دستگاه ها بر روی فرش ریخته شده و اقدام به شستشو و لکه گیری فرش ها می کند.
پس از اینکه تمام سطح فرش توسط مواد شوینده مناسب با نوع فرش شسته شد به مرحله آبگیری وارد می شود.

توجه داشته باشید که فرش باید توسط آب خیلی سرد و یا توسط آب خیلی گرم شسته نشود. به همین خاطر درجه آب را توسط دستگاه های اتوماتیک تنظیم کرده و پس از آن اقدام به شستشو و آبگیری فرش خواهند کرد.

در نظر داشته باشید زمانی که شما فرش‌ها را شستشو می دهید باید بلافاصله خشک شود تا رطوبت و آب های موجود در فرش خشک شود و به این خاطر در قالیشویی های معتبر از روش تمام اتوماتیک معمولاً از دستگاه ها استفاده کرده و پس از شستشو فرش به گرمخانه وارد می‌شود که در آنجا توسط دستگاه های مخصوصی به سرعت خشک شده و به مشتریان تحویل داده می‌شود.

استفاده از این روش برای خشک کردن فرش بسیار مناسب می باشد و هیچگونه رطوبت و آبی در داخل فرش ها باقی نمی ماند.

************************قالیشویی در تجریش**************************

روش نیمه اتوماتیک

در برخی از قالیشویی ها برای شستشوی فرش از روش نیمه اتوماتیک استفاده می کنند. به گونه‌ای که در این روش هم از دستگاه های مدرن و مجهز استفاده می‌کنند و هم از نیروی انسانی استفاده خواهد شد.

برخی از خدمات توسط نیروی انسانی انجام شده و برخی دیگر توسط دستگاه‌های قابل استفاده در قالیشویی ها انجام می شود. در قالیشویی هایی که از روش اتوماتیک استفاده می کنند معمولاً خشک کردن فرش توسط دستگاه‌های مدرن و مجهز انجام خواهد شد و به این صورت شسته شده و به آن آسیبی وارد نمی شود.

قالیشویی زیبای تهران با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات می باشد. در قالیشویی زیبای تهران از روش های نوین و جدید برای شستشوی فرش استفاده می کند تا فرش های شما به صورت اصولی و با تکنیک و ترفند های مناسب شسته شده و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود. با اطمینان خاطر می توانید شست و شوی فرش های خود را به قالیشویی زیبا بسپارید و در اسرع وقت بدون اینکه آسیبی به فرش های شما وارد شود دریافت کنید.

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *