شستشوی فرش با شامپو در قالیشویی

در این مقاله به بررسی شستشوی فرش با مواد نانو و مظرات آن برای فرش خواهیم پرداخت.  معرفی بهترین قالیشویی در تهرانسر  در سایت زیبا واش

شستشوی فرش با مواد نانو در قالیشویی

برخی از قالیشویی ها برای شستشوی فرش از مواد نانو استفاده می کنند که این مواد برای از بین بردن لکه های بسیار قدیمی و عمیق که بر روی فرش ها وجود دارد به خوبی عمل کرده و از بین می رود همچنین باعث می شود تا فرش دیرتر کثیف شود و دیگر نیازی به شستشوی سریع فرش نداشته باشید توجه داشته باشید که مواد نانو از قیمت بالایی برخوردار می باشد و در کارخانه‌های قالیشویی کمتری دیده می‌شود که از این مواد برای شستشوی فرش ها استفاده کنند بیشتر برای فرش های دستباف و گران قیمت از مواد نانو برای شستشو استفاده می کنند.

توجه داشته باشید که در قالیشویی ها پس از اینکه اعلاشویی فرش ها انجام شد توسط مواد شوینده نانو فرش را شستشو می دهند که مزیت های استفاده از مواد نانو در شستشوی فرش ها این است که بوی بد فرش را از بین می‌برند و هم چنین باعث براق شدن فرش ها نیز می شود هم چنین پس از اینکه شستشوی فرش به صورت کامل تمام شد از بید خوردگی ها و قارچ زدن فرش ها نیز جلوگیری می کنند.

توجه داشته باشید که پس از اینکه لکه های بر روی فرش شما ایجاد شد بلافاصله پاک کنید چرا که مواد نانو لکه های عمیق را نیز از بین می‌برد و باعث می‌شود تا مدت طولانی فرش ها کثیف نشود اما اگر لکه ها به مدت طولانی بر روی فرش بمانند هم باعث می شود در مواد شوینده نفوذ پیدا کند و هم اینکه به فرش آسیب برسد.

مواد نانو برای شستن فرش های دستباف بهتر است یا فرش های ماشینی ؟

در نظر داشته باشید که شما می توانید برای شستشوی فرش های دستباف و فرش های ماشینی نیز از مواد نانو جهت شستشو استفاده کنید ولی به خاطر قیمت بالای مواد نانو بیشتر برای فرش های دستباف که از ارزش بالایی برخوردار هستند استفاده می کنند و اکثر مردم برای شستشو فرش های دستباف به سراغ نانو شویی ها می روند تا شستشو این فرش های گران قیمت را توسط مواد نانو انجام دهند.

مزایای استفاده از مواد نانو برای شستشوی فرش

یکی از مزایای شستشو فرش ها در قالیشویی ها توسط مواد نانو این است که فرش ها به طور کامل ضد عفونی می‌شوند و هم چنین دیگر احتمال بیدزدگی و رشد قارچ و میکروب در فرش ها وجود ندارد و برای فرش های دستباف که از اهمیت بالایی برخوردار هستند بهترین گزینه برای شستشو استفاده از مواد نانو می باشد.

همچنین می توان گفت از بین بردن بوی بد فرش نیز یکی از فواید شستشوی فرش با مواد نانو می باشد و دوام و ماندگاری فرش ها نیز بالاتر می رود.
البته در نظر داشته باشید که قالیشویی هایی که از مواد نانو برای شستشوی استفاده می‌کنند معمولاً هزینه بالایی نسبت به شستشوی فرش ها می گیرند.

روش های نانو شویی در قالیشویی ها

در نظر داشته باشید اکثر قالیشویی برای شستشوی فرش ها از مواد نانو استفاده می کنند و این کار به صورت دستی با استفاده از الیاف فرش انجام می دهند و با استفاده از شامپو فرش های مخصوص نیز می‌تواند به تمیزی بهتر و تضمینی فرش کمک کند ما به شما این اطمینان را می دهیم که برای شستشو قالیشویی توسط مواد نانو فرش های شما کمتر کثیف شده و دچار لکه شود.

شستشوی فرش با مواد نانو به چه صورت است ؟

توجه داشته باشید که تمامی قالیشویی های مکانیزه و مجهز برای شستشوی تمامی فرش ها از مواد نانو کمک می گیرند در نظر داشته باشید که شما از یک قالیشویی سنتی نمی‌توانید درخواست کنید که فرش های شما را با استفاده از مواد نانو شستشو دهند و باید حتما جهت شستشو فرش با مواد نانو سراغ قالیشویی های معتبر و مجهز بروید که در این قالیشویی ها از شامپو فرش های مخصوص و استاندارد استفاده می کنند که در بازار می توانید این شامپو فرش ها را با برند های مختلفی تهیه نمایید شما پس از شستشوی فرش خود با مواد نانو با خیال راحت می توانید پاهای خود را بر روی فرش را قرار دهید چرا که هیچگونه قارچ و میکروبی بر روی این فرش ها رشد نمی کنند.

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *