قالیشویی در محمودیه

قالیشویی در محمودیه

قالیشویی در محمودیه | قالیشویی زیبا شعبه محمودیه با بهترین و خوب ترین سرویس دهی سراسر محله و محدوده های اطراف محمودیه. کلیه خدمات قالیشویی مبل شویی و ترمیم فرش. سرویس دهی سراسر محمودیه و شهر های حومه محمودیه.

محله ی محمودیه تهران که در شمال شهر واقع شده است بیش از ۵۰ از ایجاد این محله می گذرد و خانوار های زیادی در این محله سکونت دارند. سرویس دهی به محله های شمال تهران یکی از مهمترین ویژگی های یک قالیشویی می باشد. کارخانه قالیشویی زیبا تهران با استفاده از سرویس کاران آموزش دیده و مجرب آماده ارائه کلیه خدمات شستشو، تعمیرات فرش و خدمات خشکشویی می باشد.

قالیشویی در محمودیه

قالیشوی زیبا شعبه محمودیه آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم و باز سازی در محله محمودیه تهران می باشد. قالیشویی زیبا با استفاده از مواد شوینده درجه یک و ماشین آلات اتوماتیک پیشرفته با کیفیت ترین خدمات قالیشویی در تهران را به همشهریان محمودیه تهران ارائه خواهد داد. شستشوی به صورت اسلامی و کر کامل. شستشوی فرش ها به صورت جدا جدا و نوبتی با ماشین اتوماتیک.

شستشوی تخصصی فرشهای دستبافت ابریشمی، گل ابریشم، چله ابریشم، تبریز، بیجار ، کاشان و نائین با استفاده از شور های و مواد کاملا ارگانیک و گیاهی. سرویس دهی ویژه فرشهای دستبافت با استفاده از خودرو های مسقف ویژه حمل فرش دستبافت برای کاهش ایرادات احتمالی فرش در هنگام حمل و نقل.

شماره های تماس ما (کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

مناطق

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *