شستشوی فرش با شامپو در قالیشویی

قالیشویی و خانه تکانی در ایام نوروز یکی از سنت های دیرینه ما ایرانیان می باشد که قبل از شروع سال جدید شروع به خانه تکانی کرده و تمام لوازم و اثاثیه منزل را عاری از هرگونه آلودگی خواهند کرد. در این مقاله قصد داریم قالیشویی در ایام نوروز را برای شما بازدیدکنندگان گرامی مورد بررسی قرار دهیم.

قالیشویی در پاسداران  یکی از قالیشویی های معتبر و برتر در تهران می باشد که توانسته است به خوبی در بین همشهریان تهران بدرخشد.

در این قالیشویی با استفاده از تجهیزات به روز و پرسنل مجرب خدمات قالیشویی و مبل شویی را با کیفیت عالی ارائه می گردد.

شستشوی فرش با شامپو در قالیشویی

یکی از کار هایی که در خانه تکانی در ایام نوروز تا تا حدودی سخت و دشوار می باشد شستن فرش ها و قالی ها است. که با توجه به گسترش زندگی آپارتمان نشینی امروزه نبود فضا برای شستن فرش ها دغدغه مهمی شده است اما شما می توانید با سپردن فرش ها به قالیشویی ها دیگر نگران شستن فرش ها نباشد.

شستشو فرش ها به صورت کاملا اتوماتیک و توسط دستگاه ها و تجهیزات مدرن انجام خواهد که باعث می شود فرش های گران قیمت مشتریان گرانقدر آسیبی نبیند. در نظر داشته باشید که در قدیم معمولا خبری از قالیشویی ها نبود و در منزل نسبت به شستن فرش ها اقدام می کردند که باعث می شد تا آب و رطوبت به صورت کامل از فرش خارج نشود و این باعث زردی فرش و انتشار بوی بد از فرش می شود.

اما در قالیشویی ها، فرش ها جهت خشک شدن به گرمخانه منتقل شده و توسط دستگاه های موجود تمامی آب و رطوبت فرش بلافاصله گرفته شده که هیچ گونه زردی در ظاهر فرش ایجاد نمی شود.
یکی دیگر از مزایای دیگر خشک شدن سریع فرش ها که توسط دستگاه های موجود در قالیشویی ها امکان پذیر است این است که با خشک شدن سریع از پوسیدگی زود هنگام فرش ها جلوگیری می‌شود.

همچنین قالیشویی ها با تجربه بالایی که دارند، می توانند با توجه به جنس الیاف و بافت فرش شما مواد شوینده مناسبی را انتخاب کرده تا آسیبی به فرش ها وارد نشود به طور کلی می توان گفت شستن فرش ها در  منزل کاری بسیار دشوار و اشتباه می باشد چرا که شما را جنس و الیاف فرش ها را به خوبی نمی شناسید و امکان دارد در اثر اشتباهی، آسیب به فرش‌ها وارد شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که برای شست و شوی فرش ها حتماً به قالیشویی های معتبر مراجعه کنید تا فرش های شما را به صورت تمیز و بدون کوچکترین آسیبی توسط دستگاه های اتوماتیک شسته و به صورت کاور شده به شما تحویل دهند.

قیمت شستن فرش ها در ایام نوروز

عوامل بسیاری هستند که بر قیمت شستن فرش ها توسط قالیشویی ها تاثیرگذار می‌باشد که با توجه به این موارد می توان قیمت را برای شستن هر فرشی مشخص کرد.
یکی از عواملی که بر قیمت شستن فرش توسط قالی شویی تاثیرگذار می‌باشد جنس فرش و ابعاد آن می باشد.

چرا که با توجه به جنس فرش مواد شوینده که مورد استفاده قرار می‌گیرد با یکدیگر متفاوت بوده و هم چنین روش شستشو نیز بسیار تفاوت خواهد داشت.

قالیشویی زیبای تهران آماده ارائه خدمات به شما همشهریان تهرانی می باشد که قصد دارید در ایام نوروز فرش های خود را جهت شستشو به قالیشویی ها بسپارید.

قالیشویی زیبا تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان توانسته است به خوبی در بین تهرانی ها بدرخشد و خدمات شستشو فرش و مبلمان را با کیفیت بالا ارائه می دهد.

در این قالیشویی از روش شستشوی کاملاً اتوماتیک فرش ها استفاده می کنند و نیروی انسانی در روند شستشوی فرش دخالتی ندارد و این باعث می شود تا فرش ها بدون کوچکترین آلودگی شسته شده و به مشتریان تحویل داده شود.

در اسفند ماه که تقریباً همه ما ایرانی ها شروع به خانه تکانی کرده و برای شستشوی فرش ها و مبلمان اقدام می کنند قالیشویی زیبا تهران چندین دستگاه اتوماتیک را به کار گرفته تا با سرعت بالاتر و با کیفیت بهتری نسبت به شستشوی فرش ها اقدام کنند. با اطمینان خاطر فرش ها و مبلمان را جهت شستشو به قالیشویی زیبای تهران بسپارید.

 

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *