قالیشویی در دولت

قالیشویی در دولت

قالیشویی در دولت | کارخانه قالیشویی زیبا بهترین و معتبر ترین قالیشویی نزدیک محله دولت و دولت آباد تهران. سرویس دهی ویژه سراسر محله و محدوده های دولت با استفاده از سرویس های مستقر در منطقه. مجریه کلیه خدمات نظافت انواع فرش، مبلمان، موکت و صندلی. متخصص در ترمیم و بازسازی انواع فرشهای دستبافت، ابریشم، گل ابریشم، پشمی، فرش تبریز، کاشان، بیجار و همدان. شستشوی ویژه انواع فرش های دستبافت یاد شده با استفاده از مواد شوینده گیاهی و کاملا ارگانیک ( شور شویی فرش دستبافت)

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در دولت

قالیشویی در دولت

قالیشویی زیبا شعبه دولت از بهترین و مجهزترین قالیشویی در دولت می‌باشد. در بیشتر خانواده‌های ایرانی معمولا نزدیک ایام عید اقدام به شست و شوی فرش منازل خود می‌کنند. از آنجاییکه شستن فرش یک کار بسیار پرزحمت و زمان‌براست و برخلاف تصور افراد شست و شوی فرش با دست باعث می‌شود طول عمر فرش کوتاه شود. بنابراین انتخاب قالیشویی زیبا شعبه دولت به دلیل داشتن کادر مجرب و دستگاه‌های مجهز و پیشرفته باعث جلوگیری از صدمه به فرش و همچنین عمر طولانی آن می‌شود. قالیشویی نزدیکی دولت با مدیریت آب و برق و سایر هزینه‌ها می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. لازم به ذکر است که شست و شوی اصولی فرش باعث احیای زیبابی و طول عمر آن خواهد شد. زیرا گرد و غبار موجود در فرش علاوه بر اینکه ظاهر آن را نامناسب کرده باعث آلودگی محیط می‌شود. قالیشویی  زیبا شعبه دولت با ارائه خدماتی از قبیل شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستباف، فانتزی، ابریشم و گل ابریشم با ضمانتنامه کتبی، خشکشویی انواع مبلمان اداری، سلطنتی، راحتی، خشکشویی خوشخواب تک نفره و دونفره، بافت زنی انواع فرش‌های بیدخورده و پوسیده، ریشه بافی انواع فرش‌ها، پرداخت زنی فرش‌های نخ کش شده، چرم دوزی فرش‌ها، رفع سوختگی فرش‌های ماشینی و دستباف و همچنین رنگبرداری انواع فرش‌ها اعم از دستبافت و ماشینی در خدمت مشتریان خود می‌باشد.

ویژگی‌های قالیشویی زیبا شعبه دولت

لازم به ذکر است که با توجه به تعداد زیاد قالیشویی در تهران قالیشویی زیبا شعبه دولت به دلیل اینکه در کار خود به صورت تخصصی عمل می‌کند از سایر قالیشویی‌ها متمایز شده است. قالیشویی زیبا شعبه دولت با استفاده از مواد شوینده مناسب و برند خاص و متناسب با نوع فرش از پوسیدگی فرش‌ها جلوگیری می‌کند. قالیشویی دولت با داشتن یکسری ویژگی مانند عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، حضور فعال قالیشویی در دولت، داشتن سابقه طولانی، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و ارائه فرش‌ها پس از اتمام کار به صورت لوله شده و داخل کاور میان مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار است.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *