قالیشویی در شریعتی

قالیشویی در شریعتی

قالیشویی در شریعتی | کارخانه قالیشویی زیبا بهترین و معتبر ترین قالیشویی نزدیک شریعتی و محدوده و محله های اطراف شریعتی، سرویس دهی فوری سراسر محله شریعتی تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و خشکشویی مبلمان و خدمات ترمیم و بازسازی فرش در سراسر محله های شریعتی تهران با استفاده از سرویس کاران ویژه و آموزش دیده.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در شریعتی

قالیشویی در شریعتی

قالیشویی زیبا شعبه شریعتی یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین قالیشویی‌ها در تهران می‌باشد. انتخاب یک قالیشویی مناسب و با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا براساس گزارش سازمان محافظت محیطی آمریکا EPA فرش در صورت کثیف بودن منشا بسیاری از آلودگی‌ها می‌باشد. از آنجاییکه فرش جزء لوازم با ارزش در خانه محسوب می‌شود باید در شستشو و حفظ آن کوشا بود. انتخاب قالیشویی در شریعتی می‌تواند این نگرانی را برطرف کند. قالیشویی زیبا شعبه شریعتی با کادر مجرب و دستگاه‌های پیشرفته‌ای که دارد فرش‌ها را بدون وارد کردن صدمه‌ای به آنها شست و شو می‌دهد. پس قالیشویی شریعتی مقرون به صرفه می‌باشد. لازم به ذکر است که برای انواع مختلف فرش باید مواد شوینده خاصی استفاده کرد بنابراین قالیشویی نزدیک شریعتی با استفاده از برندهای خاص مواد شوینده بر حسب نوع جنس فرش از سایر قالیشویی‌ها متمایز می‌باشد. قالیشویی شریعتی علاوه بر شست و شو کارهای دیگر خشکشویی و ترمیم را هم انجام می‌دهد.

ویژگی‌های قالیشویی زیبا شعبه محله شریعتی:

یکسری ویژگی‌های خاص از جمله عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، حضور فعال قالیشویی نزدیک شریعتی، داشتن سابقه طولانی در زمینه شست و شو، خشکشویی و ترمیم، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و در آخر تحویل فرش‌ها به صورت لول و کاور شده باعث شده است قالیشویی زیبا شعبه شریعتی از محبوبیت خاصی میان مشتریان برخوردار باشد. در قالیشویی شریعتی خدماتی از قبیل شست و شوی فرش‌های دستبافت، پشمی، ابریشمی، گل ابریشم، تمام ابریشم، عتیقه، فرش های فانتزی، بلژیکی، ترک و گبه، شست و شوی مبلمان، موکت، صندلی، پشتی، تابلو فرش، همچنین رفوگری فرش، بازسازی و مرمت انواع فرش های آسیب دیده، رفع پوسیدگی، اصلاح سوختگی، رفع ساییدگی، اصلاح بیدخوردگی در همه جای فرش، ریشه بافی، به صورت گلیم بافت و ساده، شیرازه بافی، موگیری، چرم دوزی دو گره، رنگبرداری، رنگرزی، لکه برداری برای انواع فرش‌ها و در آخر حمل و نقل به صورت لول با روکش پلاستیکی را ارائه می‌دهد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *