قالیشویی در پاسداران

قالیشویی در پاسدارن

قالیشویی در پاسداران | کارخانه قالیشویی زیبا شعبه پاسداران بهترین و معتبر ترین قالیشویی فعال در محله پاسداران تهران می باشد که ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب و کلیه خدمات تخصصی ترمیم فرش توسط متخصصان ترمیم فرش ایران. سرویس دهی ویژه توسط سرویسکاران مستقر در محله ی پاسداران به سراسر محله و محدوده های پاسداران و حومه پاسداران در سریع ترین زمان ممکن.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در پاسدارن

قالیشویی در پاسداران

قالیشویی زیبا شعبه پاسداران یکی از متفاوت‌ترین، با کیفیت‌ترین و بهترین قالیشویی‌ها محسوب می‌شود. اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه فرش ایران بندازیم خواهیم دید قدیمی‌ترین فرش دستبافت ایرانی در سال ۱۹۴۹ دقیقا زمانیکه که باستان شناس روسی در دومین مرحله کاوشهای خود بود، رودنکو در منطقه پازیریک کشف و به نام فرش پازیریک نام‌گذاری شد. بعدها به مناسبت این اکتشاف کتابی را نوشت و آن را به طور یقین کار ایران و قدیمی ترین فرش ایرانی در دنیا معرفی کرد.
بنابراین نظافت و نگهداری از فرش‌ها کاری بسیار با اهمیت تلقی می‌شود. از این رو انتخاب قالیشویی در پاسداران این اطمینان را به شما خواهد داد که هیچگونه صدمه و آسیبی به فرش‌های شما وارد نخواهدکرد. بنابراین قالیشویی زیبا در پاسداران نیز مقرون به صرفه نیز می‌باشد. می‌توان گفت که امروزه به دلیل کمبود زمان، نبود فضای کافی و نبود انرژی زیاد دیگر نظافت فرش و قالی به صورت دستی انجام نمی‌شود. پس می‌توان گفت امروزه استفاده از قالیشویی بسیار رایج شده است. قالیشویی نزدیک پاسداران با کادر مجرب و دستگاه‌های پیشرفته از مطمئن‌ترین و بهترین قالیشویی‌ها می‌باشد.

ویژگی قالیشویی زیبا شعبه پاسداران

قالیشویی در پاسداران با ارائه خدماتی مانند شست و شو و ترمیم فرش‌های صادراتی و نفیس ابریشم٬ گل ابریشم، ماشینی و دستبافت و … همچنین با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و شامپوهای ساخت کشور آلمان در بین مشتریان خود از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. لازم به ذکر است که ویژگی‌های ممتاز از جمله عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش‌های رفوگری، دار کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی و … قالیشویی نزدیک پاسداران را متمایز کرده است. قالیشویی پاسداران با داشتن سابقه طولانی انواع شستشو، کادر مجرب و حضور فعال پس از اتمام قالیشویی در پاسدارن کارشناسان کیفیت را می‌سنجند. در آخر قالیشویی نزدیک پاسداران قالی‌ها را به صورت لوله شده و داخل کاور به مشتریان خود تحویل می‌دهند.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *