قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در آجودانیه |کارخانه قالیشویی زیبا شعبه آجودانیه یکی از زیبا ترین قالیشویی های واقع در این منطقه می باشد که با ارائه خدماتی نوین و ممتاز آماده پذیرش هر نوع قالی و فرش است،دستگاه های تمام اتوماتیک و مواد درجه یکی که در قالیشویی زیبا استفاده می شود بزرگ ترین ویژگی یک قالیشویی خوب می باشد.

قالیشویی در آجودانیه یکی از با سابقه ترین قالیشویی های شهر تهران می باشد که با کادر دوره دیده و متخصص با بهترین روش ها و دستگاه آماده نظافت فرش های شما مشتریان عزیز می‌باشد.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در آجودانیه :

قالیشویی آجودانیه یکی از مجهزترین و زیبا ترین قالیشویی‌ها در تهران است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، آسانتر و سریعتر شده ‌است. قالیشویی امروزی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌های قالیشویی، و با دستگاه‌های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرش‌های شسته شده، از گرمخانه استفاده می‌شود. البته همچنان در بعضی از نقاط ایران و خاورمیانه، هنوز به صورت دستی نیز انجام می‌شود. امروزه با استفاده از دستگاه و خشک کن و تجهیزات صنعتی در کارخانه ها انجام می‌شود در قدیم فرش‌ها به روی زمین روی شن خشک می‌شد اما امروزه داخل گرمخانه انجام می‌شود.

دامنه انتخاب برای مشتریان هر روز وسیع تر می شود، و شرکت های قالیشویی بسیاری جلب توجه می کنند اما انتخاب یک قالیشویی خوب همیشه مهمترین گزینه برای یک خانواده است چرا که می خواهند هم ارزان و هم با کیفیت باشند.

مراحل کار قالیشویی آجودانیه:

تماس و ثبت سفارش، جمع آوری فرش از درب منزل که جمع آوری فرش‌ها باید با دقت خاصی انجام شود تا کوچک ترین آسیبی به آن ها وارد نشود. شست و شوی فرش، که شست و شوی فرش‌ها با بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها در قالیشویی در آجودانیه انجام می‌شود و پس از شست و شو توسط کارشناسان ما نیز بررسی خواهد شد. انتقال فرش به منزل شما، که پس از هماهنگی های لازم، کارکنان فرش‌ها را به شما تحویل می دهند. قالیشویی نزدیک آجودانیه آماده ارائه خدمات شست و شوی فرش دستباف و ماشینی و قالی‌های خاص، شست و شوی مبل و موکت، عملیات رفوگری و مرمت فرش، لکه گیری و رنگبرداری فرش، پرداخت و موگیری فرش به کلیه عزیزان تهرانی می باشد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *