قالیشویی در ازگل

قالیشویی در ازگل

قالیشویی در ازگل | شرکت قالیشویی زیبا شعبه ازگل بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در ازگل تهران می باشد. کلیه خدمات قالیشویی در ازگل با استفاده از سرویس های ویژه محله ازگل تهران. قالیشویی زیبا تهران آماده ارائه کلیه خدمات تخصصی شستشوی انواع فرشهای دستبافت ابریشم، گل ابریشم، پشمی، کاشان و تبریز با استفاده از شورهای گیاهی و مواد شستشوی ارگانیک برای جلوگیری از بین رفتن رنگ و کیفیت فرش دستبافت شما. اعلاء شویی فرشهای ماشینی با ماشین آلات پیشرفته و گرمخانه گازی. سرویس دهی سراسر محله و محدوده های ازگل.

شماره های تماس ما (کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در ازگل

 

قالیشویی در ازگل

قالیشویی ازگل یکی از با سابقه‌ترین قالیشویی‌ها در شمال شرق تهران و ۷ کیلومتری تجریش می‌باشد. انتخاب یک قالیشویی مناسب بسیار اهمیت دارد زیرا براساس گزارش سازمان محافظت محیطی آمریکا EPA فرشی که کثیف باشد می‌تواند منشا خیلی از آلودگی‌ها باشد. برای مثال ممکن است موی حیوانات خانگی، سرب و آلرژن‌های سوسکی یا هر چیز آلوده دیگر در تار و پود فرش گیر کرده باشد. بنابراین استفاده از یک قالیشویی با کیفیت و مناسب مانند قالیشویی در ازگل می‌تواند در رفع این مشکل موثر باشد. زیرا استفاده از قالیشویی ازگل نه تنها باعث پاک شدن این کثیفی‌ها از فرش می‌شود بلکه باکتری‌هایی را که در حال یک زندگی آرام در فرش هستند را هم می‌تواند نابود کند. لازم به ذکر است که شست و شوی فرش و نظافت مبلمان به یک فضای وسیع و آب فروانی نیاز دارد با توجه به اینکه اکثرا زمان و انرژی لازم  برای انجام آن را نداریم می‌توانیم با انتخاب قالیشویی ازگل کار خود را راحت‌تر کنیم.

قالیشویی زیبا در ازگل

قالیشویی ازگل با توجه به اینکه هر نوع فرش اعم از دستبافت و ماشینی ارزش خاص خود را دارند مراقبت‌های خاصی در رابطه با فرش‌ها انجام می‌دهد. بنابراین قالیشویی در ازگل می‌تواند مقرون به صرفه باشد و از فرسودگی و پوسیدگی فرش‌ها جلوگیری کند. قالیشویی نزدیک ازگل با ارائه خدماتی از قبیل شستشو و ترمیم فرش های صادراتی و نفیس ابریشم٬ گل ابریشم، ماشینی و دستبافت و … با استفاده از مواد شوینده باکیفیت و شامپوهای ساخت کشور آلمان در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. یکسری ویژگی‌ها باعث شده است که قالیشویی در ازگل از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. می‌توان به ویژگی‌های ممتاز از جمله عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش های رفوگری، دار کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی و … اشاره کرد. قالیشویی نزدیک ازگل با داشتن سابقه طولانی انواع شستشو، کادر مجرب و حضور فعال پس از اتمام قالیشویی در ازگل کارشناسان کیفیت را می‌سنجند. در نهایت قالیشویی ازگل قالی‌ها را به صورت لوله شده و داخل کاور به مشتریان تحویل خواهد داد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *