قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه | قالیشویی زیبا عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در اقدسیه آماده ارائه ی کلیه خدمات تخصصی شستشوی فرش های دستبافت، فرش ابریشم، فرشهای قیمتی و قدیمی، تابلو فرش های دستبافت و ماشینی با استفاده از ماشین آلات و مواد شوینده مخصوص گیاهی در اقدسیه و حومه اقدسیه می باشد. کلیه خدمات این شرکت زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران بوده و شما مشتری عزیز می توانید با استفاده از راه های ارتباط با اتحادیه قالیشویی تهران جویای کیفیت و رضایت مشتریان ما شوید.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی زیبا شعبه  اقدسیه از زیباترین و با کیفیت‌ترین قالیشویی در تهران می‎‌باشد. از آنجاییکه قالی ایرانی از با ارزش‌ترین محصولات صادراتی کشور ایران به حساب می‌آید و بافت آن قدمتی هزار ساله دارد باید در نظافت و شست و شوی آن بسیار با دقت عمل کنید. می‌توان گفت مشهور‌ترین برندهای فرش در ایران قالی‌های کاشان، مشهد، تبریز، زنجان، اصفهان و ترکمن می‌باشند. نکته قابل توجه این است که برندهای مختلف دارای نوع بافت و مواد اولیه متفاوت می‌باشند.

ویژگی قالیشویی زیبا شعبه اقدسیه

قالیشویی در ‌اقدسیه با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و پیشرفته از با کیفیت‌ترین قالیشویی‌ اقدسیه محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که قالیشویی نزدیک اقدسیه ابتدا با غبارگیری سپس استفاده از دستگاه‎‌های پیشرفته با روشی کاملا اسلامی شست و شوی فرش‌ها را انجام می‌دهد. قالیشویی در اقدسیه با ارائه خدماتی مانند شست و شوی انواع فرش‌های ماشینی، دستبافت، فرش‌های عتیقه و قدیمی همراه با ضمانت، شستشوی انواع تابلو فرش‌های ماشینی و دستبافت، همچنین شستشوی موکت با استفاده از دستگاه در محل، خشکشویی انواع خوشخواب در محل و خشکشویی انواع مبلمان در محل با استفاده از مواد درجه یک به صورت فعال در خدمت مشتریان عزیز خود می‌باشد. لازم به ذکر است که در گذشته به صورت سنتی و با دست فرش‌ها را شست و شو می‌دادند برای مثال فرش‌ها رو در یک فضای باز پهن می‌کردند و با پارو به جان فرش می‌افتادند. نکته قابل توجه این است که در روش سنتی باعث می‌شود پرز‌های قالی از بین رود. اما قالیشویی در اقدسیه با استفاده از تجهیزاتی که دارد باعث می‌شود طول عمر فرش‌ها زیاد شود. به طوریکه در قالیشویی اقدسیه از مواد شوینده با کیفیت استفاده می‌کنند و این امر باعث می‌شود که هیچ گونه صدمه ای به فرش وارد نشود. بنابراین با اطمینان خاطر فرش‌های خود را اعم از دستبافت و ماشینی به قالیشویی نزدیک اقدسیه بسپارید.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *