قالیشویی در اندرزگو

قالیشویی در اندرزگو

قالیشویی در اندرزگو | کارخانه قالیشویی زیبا به عنوان بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در اندرزگو تهران آماده ارائه گلیه خدمات تخصصی شستشو و ترمیم فرش در محله اندرزگو و محله های اطراف می باشد. قالیشویی زیبا شعبه اندرزگو دارای سرویس کاران متعهد و مجرب بهترین خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات رفوگری و ترمیم در منطقه می باشد.

شماره های تماس ما (کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

قالیشویی در اندرزگو

قالیشویی زیبا شعبه اندرزگو از باکیفیت‌ترین و باسابقه‌ترین قالیشویی‌ها محسوب می‌شود. می‌توان گفت قالیشویی یک فرآیند سه مرحله‌ای شامل شستشوی عالی، خشک کردن به صورت علمی و بسته بندی به صورت حرفه‌ای می‌باشد. لازم به ذکر است که دو عامل مهمی که باعث شده است قالیشویی زیبا از محبوبیت خاصی در بین مشتریان برخوردار باشد شامل صرفه‌جویی در مصرف آب و صرفه جویی در وقت و زمان می‌باشد. همچنین می‌توان گفت که در میان کارهای خانه تکانی قالیشویی از پرزحمت‌ترین و سخت‌ترین کارها می‌باشد. لازم به ذکر است که به دلیل صرف هزینه فرش یکی از لوازم مهم و با ارزش برای هر خانواده می‌باشد که برای نظافت آن باید به قالیشویی مطمئن و با سابقه مراجعه کرد.

ویژگی‌های قالیشویی زیبا شعبه اندرزگو

قالیشویی زیبا شعبه اندرزگو از قالیشویی‌های مجاز محسوب می‌شود که با استفاده از دستگاه‌های جدید و پیشرفته آماده ارائه خدمات به صورت فعال به مشتریان خود می‌باشد. قالیشویی در اندرزگو با خدماتی از قبیل شست و شوی انواع فرش‌های ماشینی، دستبافت، فرش‌های عتیقه و قدیمی همراه با ضمانت و بدون وارد کردن آسیب به آنها، شستشوی انواع تابلو فرش‌های ماشینی و دستبافت، همچنین شستشوی موکت با استفاده از دستگاه در محل، خشکشویی انواع خوشخواب در محل و خشکشویی انواع مبلمان در محل با استفاده از مواد درجه یک می‌باشد. قالیشویی نزدیک اندرزگو با انجام یکسری خدمات خاص ترمیم مانند رفوگری انواع فرش ماشینی و دستبافت، دارکشی، لکه برداری، ترمیم سوختگی فرش‌های ماشینی و دستبافت، رنگبرداری و شیرازه زنی فرش از قالیشویی‌های با کیفیت و زیبا نزدیک اندرزگو محسوب می‌شود. قالیشویی اندرزگو به گرمخانه گازی جهت شستشوی انواع فرش اعم از ماشینی و دستبافت مجهز می‌باشد، که با استفاده از شامپوهای مخصوص و دستگاه‌های تمام اتوماتیک جزء با کیفیت‌ترین‌ها محسوب می‌شود. در آخر برای جلوگیری از چروک یا پاره شدن فرش‌ها آنها را لول، کاور و اتو می‌کنند. در آخر پس از اتمام شستشوی فرش‌ها به وسیله کارشناسان مجرب کیفیت کار را می‌سنجند و سپس فرش را برای مشتریان خود ارسال می‌کنند.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *