قالیشویی در اوین

قالیشویی در اوین

قالیشویی در اوین | کارخانه قالیشویی زیبا تهران در اوین عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران .ارائه دهنده کلیه خدمات رفوگری و شستوشوی فرش ها و قالی های شما ساکنین محترم منطقه اوین و حومه با مجهز ترین تکنولوژِ و بروز ترین دستگاه ها می باشد.قابل ذکر است که این قالیشویی سرویس های ارسال فوری در سراسر تهران را داراست.برای سفارش خدمات این قالیشویی کافیست با دفاتر کاری ما تماس حاصل نمایید.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در اوین

قالیشویی در اوین :

در سال های اخیر دیگر خانواده ها فرش هایشان را خودشان در منزل نمی شویند بلکه آن ها را به قالیشویی می سپارند. قالیشویی ها نیز برای تبلیغ کار خود فرش ها را از درب منزل افراد تحویل گرفته و می شویند و سپس فرش ها را دوباره درب منزل به آن ها تحویل می دهند. برخی از قالیشویی ها متاسفانه در حین شست و شوی فرش ها نکات ایمنی را رعایت نمی کنند. و همین امر موجب آسیب رسیدن به فرش ها می شود. در شست و شوی فرش ها باید به دو نکته ی بهداشتی و ایمنی توجه نمود.

بهداشت در حین شست و شو برای هر قالیشویی حائز اهمیت است و بایستی حتما از آب های بهداشتی و در مکانی بهداشتی فرش ها شسته شوند. نکته ی دوم که ایمنی می باشد به این معنا است که باید از مواد شوینده استاندارد استفاده نمود که باعث از بین رفتن بافت فرش نشود. معمولا در هر شهر و یا هر محله ای قالیشویی به تعداد فراوان وجود دارد. اما باید بدانید که پیدا کردن یک قالیشویی معتبر که بتواند نکات ذکر شده در بالا را رعایت نماید کار آسانی نیست. ما امروز در این مقاله به شما قالیشویی در اوین را معرفی می کنیم. قالیشویی در اوین یک قالیشویی خوب در اوین است که تا کنون توانسته رضایت همه ی مشتریان خود را جلب کند. نام این قالیشویی نزدیک اوین، قالیشویی زیبا است.

انتخاب بهترین قالیشویی در اوین:

همان طور که گفته شد بهترین قالیشویی در اوین، قالیشویی زیبا است، این قالیشویی تا کنون در تمام محله های تهران شعبه زده است و آماده ی خدمت رسانی به تمام همشهریان عزیز می باشد. معرفی قالیشویی زیبا در واقع مژده ای به تمام ساکنین محله ی اوین است. اگر شما قصد نظافت فرش های خود را دارید حتما قالیشویی زیبا را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری این قالیشویی معتبر شوید.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *