قالیشویی در اکباتان

قالیشویی در اکباتان

قالیشویی در اکباتان | قالیشویی اکباتان یکی از متفاوت‌ترین، با کیفیت‌ترین و زیباترین قالیشویی‌ها در تهران است. بهتر است بدانید که قالیشویی در اکباتان از با سابقه‌ترین قالیشویی‌ها در زمینه شست و شوی فرش‌های گران قیمت و عتیقه محسوب می‌شود. می‌توان گفت که امروزه به دلیل مشغله ‌های زیاد و نبود زمان کافی و همچنین نبود فضا جهت شست و شوی قالی‌ها دیگر شستن قالی‌ها با دست انجام نمی‌شود. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از قالیشویی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. قالیشویی نزدیک اکباتان با کادر مجرب و دستگاه‌های پیشرفته از مطمئن‌ترین و زیباترین قالیشویی‌ها می‌باشد.

 

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در اکباتان

قالیشویی در اکباتان

نکته قابل توجه این است که شست و شوی فرش از کارهای ضروری و مهم می‌باشد و باید با روش علمی انجام شود زیرا در غیر اینصورت فرش رنگ خود را از دست می‌دهد و آسیب می‌بیند. به دلیل صرف هزینه برای فرش‌ها باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشید. از این رو انتخاب قالیشویی اکباتان این اطمینان را به شما خواهد داد که هیچگونه صدمه و آسیبی به فرش‌های شما وارد نخواهدکرد. قالیشویی در اکباتان با ارائه خدمات با‌کیفیت و با نازلترین قیمت یک انتخاب مناسب برای شما مشتریان عزیز می‌باشد.

ویژگی قالیشویی اکباتان

قالیشویی اکباتان با ارائه خدماتی مانند شست و شو و ترمیم فرش‌های صادراتی و نفیس ابریشم،گل ابریشم، ماشینی و دستبافت و با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و شامپوهای ساخت کشور آلمان در بین مشتریان خود از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. بهتر است بدانید که از ویژگی‌های ممتاز قالیشویی عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش‌های رفوگری، دار‌کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی می‌باشد. قالیشویی نزدیک اکباتان با داشتن سابقه طولانی انواع شست و شو، کادر مجرب و حضور فعال پس از اتمام قالیشویی در اکباتان کارشناسان کیفیت را می‌سنجند و در آخر قالی‌ها را به صورت لوله شده و داخل کاور برای مشتریان خود ارسال می‌کنند. قالیشویی اکباتان از سرویس‌های مجهز و پیشرفته برای نقل و انتقال قالی استفاده می‌کند تا هیچگونه صدمه و آسیبی نبینند.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *