قالیشویی باغ فیض

قالیشویی در باغ فیض

قالیشویی در باغ فیض | کارخانه قالیشویی زیبا شعبه باغ فیض مجهزترین و بهترین قالیشویی مجاز منطقه،به همراه کادری مجرب و متخصص در این صنعت و به کار گیری مواد درجه یک سلامت قالی و فرش های شما را تضمین می کند،همچنین این قالیشویی برای شستوشوی مبلمان دارای دستگاه های بروز دنیا می باشد.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در باغ فیض

قالیشویی در باغ فیض:

انتخاب یک قالیشویی معتبر همیشه برای یک خانواده مهم است به خاطر اینکه انتخاب یه قالیشویی نامناسب باعث خرابی و از بین رفت بافت فرش خواهد شد. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات و حوادث برای فرش خود شما نیاز به یک قالیشویی با تجربه و مورد اعتماد دارید. ما به شما پیشنهاد قالیشویی باغ فیض را داریم.
قالیشویی در باغ فیض واقع در شمال‌غرب تهران دارای کارخانه مجهز قالیشویی مکانیزه است که با استفاده از امکانات روزدنیا خدمات منحصر به فردی به مشتریان خود در سراسر تهان بزرگ ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه فرش‌های ماشینی امروزه حجم زیادی از ورودی یک کارخانه قالیشویی را تشکیل می دهد با استفاده از ماشین آلات مکانیزه طراحی شده برای شست و شوی این نوع فرش‌ها به بهترین کیفیت شست و شو شده و آسیب نمی بیند.
جالبه بدونید فقط شست و شوی فرش در قالیشویی باغ فیض انجام نمی‌گیرد و علاوه بر اون کارهایی مثل تعویض و تعمیر ریشه فرش یا شیرازه فرش، رفوگری و رفع سوختگی، رفع بید خوردگی، ترمیم و بازسازی قسمت‌های پوسیده و پاره شده فرش، لکه برداری، رنگ برداری از فرش‌هایی که بر اثر آبدیدگی رنگ داده‌اند و ده ها خدمات دیگر جزو وظایف قالیشویی نزدیک باغ فیض می‌باشد. هم اکنون با خیالی آسوده می توانند بهترین قالیشویی را انتخاب نموده و ما را مفتخر به ارائه خدمات نمایید.

مراحل قالیشویی در باغ فیض:

۱ – تماس با قالیشویی و مراجعه به محل توسط کارکنان و تحویل فرش
۲ – خاکگیری از فرش ها
۳- سالن شستشو
۴ – آبگیر لوله ای
۵ – خشک شدن در محوطه باز
۶ – بسته بندی فرش ها
تمام مراحل فوق با دقت و نظارت کامل برای تحویل به مشتری با بهترین کیفیت آماده می گردد. قالیشویی در باغ فیض آماده ارائه خدمات به کلیه همشهریان عزیز در شهر تهران می باشد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *