قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش

قالیشویی د رتجریش | کارخانه قالیشویی زیبا در جریش هم دارای شعبه می باشد،این قالیشویی با بیش از ۳۰سال قدمت و تجربه در زمینه قالیشویی و مبل شویی از تجربه بالایی بهره برده است،قالیشویی زیبا با به کارگیریه کادری مجرب و آموزش دیده به همراه مواد درجه اول و دستگاه های پیشرفته بهترین و معتبر ترین قالیشویی واقع در تجریش می باشد.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش:

قالیشویی تجریش از زیبا ترین و با کیفیت ترین قالیشویی‌های تهران است. لازم به ذکر است که براساس گزارش سازمان محافظت محیطی آمریکا EPA فرش در صورت کثیف بودن منشا بسیاری از آلودگی‌ها می‌باشد، بنابراین انتخاب قالیشویی مناسب جهت شست و شو و پاکیزگی فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین فرش جزء لوازم با ارزش در خانه محسوب می‌شود باید در شست و شو و حفظ آن کوشا بود. قالیشویی تجریش انتخاب بسیار مناسبی می‌باشد زیرا با کادر مجربی که دارد و استفاده از روش‌های علمی و نوین هیچ گونه آسیبی به فرش‌ها وارد نمی‌کند. بهتر است بدانید که برای شست و شوی انواع مختلف فرش باید مواد شوینده خاصی را استفاده کرد بنابراین قالیشویی نزدیک تجریش با استفاده از برندهای خاص مواد شوینده بر حسب نوع جنس فرش از سایر قالیشویی‌ها متمایز می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که قالیشویی تجریش علاوه بر شست و شو کارهای دیگر خشکشویی و ترمیم را هم انجام می‌دهد.

ویژگی‎های قالیشویی تجریش:

قالیشویی در تجریش با ارائه خدماتی از قبیل شست و شوی فرش‌های دستبافت، ماشینی، فرش‌های خارجی، شست و شوی مبلمان در محل، شست و شوی موکت در محل، شست و شوی پرده، همچنین خدمات ترمیم بافت فرش های آسیب دیده و دستبافت قدیمی، رفو کاری و لکه گیری و ریشه زنی و شیرازه دوزی، شست و شو براساس بافت الیاف فرش، شست و شوی تشک خوشخواب در منزل، شستشوی روفرشی و پتو در خدمت مشتریان عزیز خود می‌باشد. از آنجایی که سوختگی فرش باعث ناراحتی بسیاری از خانم‌های خانه‌دار شده است، و اینکه سوختگی در فرش به دو نوع سطحی و عمقی می‌باشد به این صورت است که قالیشویی نزدیک تجریش سوختگی سطحی را با مو گیری و پرداخت سطح فرش و سوختگی عمیق را به شکل کوپلن گونه با رنگ شبیه سازی شده ترمیم می‌کند. قالیشویی در تجریش با قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه است.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *