قالیشویی در حسین آباد

قالیشویی در حسین آباد

قالیشویی در حسین آباد | قالیشویی زیبا عضور سمی اتحادیه قالیشوییان در تهران با بیش از ۳ دهه سابقه درخشان،دارای شعبه های متعدد و ممتاز می باشد.یکی از شعبه های مجهز این قالیشویی در حسین آباد تهران است که برای شستشوی فرش ها و قالی ها از مدرن ترین تکنولوژی ها صنعت قالیشویی استفاده می کند،که به دلیل همین دستگاه های تمام اتوماتیک شستشوی فرش ها بدون کم ترین آسیب به تار و پود فرش ها صورت می گیرد،تمامی پرسنل این قالیشویی مجرب و مهارت ویژه ای در ترمیم و رفوگری انواع فرش دارند.برای دریافت خدمات قالیشویی خوب تهران کافیست به دفاتر ما مراجعه نمایید.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در حسین آباد

قالیشویی در حسین آباد:

در سال های اخیر شستن فرش ها یک کار سخت و مشقت بار به شمار می آمد، اما امروزه با تاسیس قالیشویی ها این مشکل و دغدغه ی ذهنی رفع شده است. قالیشویی ها فرش ها را از شما درب منزل تحویل می گیرند و فرش های تمیز شده را دوباره درب منزل به شما تحویل می دهند. خوب مسلما این امر خیلی راحت تر از شستن فرش در منزل با آن همه سختی است. اما باید بدانید که این تنها یک طرف قضیه است. در طرف دیگر قضیه ممکن است قالیشویی هایی وجود داشته باشند که از مواد شوینده بسیار قوی استفاده کنند تا فرش ها زود تر تمیز شوند و نیاز به نیروی مکانیکی زیادی نداشته باشند.

درست است این گونه موجب می شوند که فرش ها خیلی تمیز و براق شود ولی همان فرش آسیب زیادی در این شست و شو می بیند و اگر همین رویه تا چند بار ادامه یابد فرش شما در مدتی اندک بسیار کهنه خواهد شد. و از همه مهم تر این شوینده ها برای سلامتی افراد علی الخصوص کودکان مضر است و موجب بیماری هاری ریوی می گردد. پس اگر به فکر سلامتی و فرزندانتان هستید فرش های منزل خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. در این مقاله ما می خواهیم به شما یک قالیشویی خوب در حسین آباد معرفی نماییم. نام این قالیشویی در حسین آباد، قالیشویی زیبا می باشد.

قالیشویی زیبا، قالیشویی نزدیک حسین آباد:

در محله ی حسین آباد تهران یک قالیشویی به نام زیبا تاسیس شده است که در شست و شوی فرش ها تمام نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت می کند تا هیچ آسیبی به سلامت مشتریان عزیز وارد نگردد و فرش ها را بدون لطمه به صاحبانشان تحویل می دهد. این قالیشویی در حسین آباد برای خدمت رسانی به تمام ساکنین عزیز در محله ی حسین آباد می باشد. ما نیز به شما توصیه می کنیم که برای یک بار هم که شده فرش های خود را به این قالیشویی در حسین آباد بسپارید و از کیفیت کار آن ها بهره مند شوید و مطمئن هستیم که تنها با یک بار امتحان این قالیشویی به طور دائم مشتری آن خواهید شد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *