قالیشویی در دزاشیب

قالیشویی در دزاشیب

قالیشویی در دزاشیب | قالیشویی زیبا تهران شعبه محله دزاشیب عضو رسمی انحادیه قالیشویی تهران بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در دزاشیب می باشد. قالیشویی زیبا تهران متخصص در شستشوی فرشها نفیس دستبافت، ماشینی، ایرانی و خارجی با استفاده از مواد و ماشین آلات درجه یک در سراسر تهران می باشد. کلیه خدمات قالیشویی زیبا شعبه دزاشیب زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران بوده و شما مشتری عزیز میتوانید کیفیت خدمات و رضایت مشتریان ما را از اتحادیه جویا شوید.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

قالیشویی در دزاشیب

قالیشویی دزاشیب در تهران از زیباترین، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی می‌باشد. همچنین با ارائه خدماتی مانند قالیشویی، مبل‌شویی و ترمیم و بازسازی فرش از با کیفیت‌ترین قالیشویی نزدیک دزاشیب است. می‌توان گفت فرش‌های دستبافت در هر خانه حکم الماس را برای آن خانواده دارد. قالیشویی زیبا شعبه دزاشیب با داشتن کادر مجرب در زمینه شست و شوی فرش دستبافت خیال بسیاری از خانواده‌ها را از این جهت آسوده کرده است. زیرا هنر ایرانی در فرش دستبافت میان همه جهانیان مشهور است، بنابراین باید در حفظ آن کوشا باشیم. جدا از این مسئله به دلیل اینکه فرش‌های دستبافت گران‌تر هستند باید آن‌ها را با خیالی آسوده به قالیشویی مطمئن مانند قالیشویی در دزاشیب بسپاریم تا هیچ صدمه و آسیبی نبینند. شرایط شست و شو به این صورت است که باید ابتدا فرش‌ها غبارگیری شوند که علاوه بر غبارگیری توسط ضربه زدن‌های مکانیکی، غبارگیری توسط دستگاه‌های مکنده انجام می‌شود. سپس آن فرش‌ها را بازرسی، رفوکاری و لکه گیری می‌کنند. بعد از اتمام این مرحله اقدام به شست و شو فرش می‌کنند. نکته قابل توجه استفاده از موادشیمیایی خاص در کارخانه می‌باشد. زیرا هر نوع مواد شیمیایی اثر خاصی بر انواع الیاف اعم از پنبه، پشم و ابریشم دارد.

ویژگی قالیشویی زیبا شعبه دزاشیب

قالیشویی در دزاشیب با خدماتی از قبیل شست و شوی انواع فرش‌های ماشینی، دستبافت، فرش‌های عتیقه و قدیمی همراه با ضمانت، شستشوی موکت با استفاده از دستگاه در محل، شستشوی انواع تابلو فرش‌های ماشینی و دستبافت، خشکشویی انواع مبلمان در محل وخشکشویی انواع خوشخواب در محل با استفاده از مواد درجه یک در خدمت مشتریان خود می‌باشد. ویژگی‌هایی از قبیل عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، حضور فعال قالیشویی در دزاشیب، داشتن سابقه طولانی شست و شوی فرش و مبل شویی، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و ارائه قالی‌ها پس از قالیشویی به صورت لول شده و داخل کاور باعث شده است که قالیشویی نزدیک دزاشیب از بهترین قالیشویی‌ها محسوب شود و در بین مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار باشد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *