قالیشویی زعفرانیه

قالیشویی زیبا شعبه زعفرانیه

قالیشویی زعفرانیه یکی از بزرگترین و به روز ترین قالیشویی‌هایی در محدوده شمال تهران می‌باشد. این قالیشویی متخصص در شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف می‌باشد. همچنین این قالیشویی معتبر عضو اتحادیه شویندگان فرش بوده و دارای تعداد بیشماری مشتری در سراسر تهران می‌باشد. بهتر است بدانیم که یکی از عوامل موفقیت این قالیشویی در زعفرانیه استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک، و مواد شوینده عالی و درجه یک می‌باشد. ضمنا این قالیشویی با درخشنده‌ترین سابقه سفارشات مشتریان را تحویل می‌گیرد و در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت آنها را پس از شستشو به مشتریان در درب منزل تحویل می‌دهد.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در زعفرانیه

ویژگی قالیشویی زیبا شعبه زعفرانیه:

قالیشویی ممتاز و برتر زعفرانیه قادر است کلیه خدمات مربوط به شستشوی انواع فرش‌ها را در کلیه مناطق زعفرانیه به بهترین نحو انجام دهد. همچنین ویژگی قالیشویی زعفرانیه این است که انواع فرش‌ها را به دو صورت مجزا شستشو می‌دهد. و برای شستن فرش‌های دستباف از روش سنتی استفاده می‌کند و آنها را با بالاترین کیفیت و دقت شستشو می‌دهد، تا از آسیب‌های احتمالی به آن جلوگیری شود و از ویژگی‌های مهم این قالیشویی در زعفرانیه در شستن فرش‌ها این است که از مواد ضد پوسیدگی در هنگام شستن فرش‌ها استفاده می‌کند، که این امر باعث افزایش طول عمر فرش‌ها می‌شود.
همانطور که می‌دانیم فرش، موکت و مبلمان خانه از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وسایل خانه به شمار می‌آیند. بهتر است بدانیم شست وشوی لوازم خانه و تمیزکاری آنها به همان اندازه خریدشان مناسب و حائز اهمیت می‌باشند، از این‌رو این قالیشویی در زعفرانیه خیال شما را از این نظر آسوده کرده است، به طوری که این وسایل مهم را با بالاترین کیفیت و بهترین نحو شست وشو می‌دهد و به آنها هیچ آسیبی وارد نمی‌کند. همچنین این قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش‌ها قادر است آنها را پرداخت و رفو کند، و اگر دچار لکه شده باشند با استفاده از مواد شوینده مناسب قادر است آنها را به راحتی پاک کند به طوری که هیچگونه اثری از آنها باقی نماند.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *