قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد | کارخانه قالیشویی زیبا تهران شعبه سعادت آباد عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران. سرویس دهی سراسر محله و منطقه ی سعادت اباد در سریع ترین زمان ممکن. متخصص شستشوی فرشهای دستبافت و ابریشم با استفاده از شورهای گیاهی و ارگانیک. متخصص شستشوی نانو انواع فرشهای ماشینی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته اتو و کاور شده. سرویس دهی سراسر تهران به ویژه محله سعادت اباد تهران.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی سعادت آباد یکی از بزرگترین و زیباترین قالیشویی‌ها در سعادت آباد و شهرک غرب می‌باشد. این قالیشویی با بزرگ کردن محدوده خود توانسته است مناطق زیادی از شهر تهران را تحت پوشش خود قرار دهد، و همچنین سرویس دهی خود را به بهترین نحو به این مناطق انجام داده است. قالیشویی سعادت آباد با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان و با سال‎‌ها سابقه و تجربه، در زمینه ارائه خدمات فرش فعالیت می‌کنند، و از فرش‌های ماشینی و دستباف شما مشتریان که یکی از یادگاری‌های با ارزش از اجداد هنرمند ماست به خوبی نگهداری می‌کنند.

ویژگی قالیشویی سعادت آباد:

قالیشویی زیبا متخصص در شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف با استفاده از ماشین‌ آلات پیشرفته و تمام اتوماتیک می‌باشد. همچنین این قالیشویی دارای توانایی رفو کردن فرش‌های مشتریان می‌باشد، همانطور که مطلع هستیم رفوگری یک هنر جداگانه از قالیشویی است، به این صورت که اگر فرش دچار پوسیدگی یا پارگی باشد با اجازه صاحب آن رفو می‌شود. همچنین قادر است لکه‌های روی فرش و قالی‌ها را با استفاده از لکه‌برها و موادشوینده مناسب می‌باشد بدون اینکه به فرش و رنگ آن آسیب برساند. همچنین قالیشویی سعادت آباد، خشک‌شویی موکت‌های چسبیده، انواع موکت، خوشخواب، مبلمان و مبل شویی را به بهترین شکل انجام می‌دهد. این قالیشویی فعالیت‌های مربوط به پرداخت و چرم دوزی را به بهترین شکل انجام می‌دهد.
و فرش‌های شما مشتریان را به صورت کاورشده و رول شده در کمترین زمان و بهترین کیفیت به شما تحویل می‌دهد. از جمله خدمات قابل توجه این قالیشویی در سعادت آباد این است که قادر است فرش‌های ابریشم، ماشینی، دستبافت، گل ابریشم، نفیس و کرک را به صورت تخصصی و حرفه‌ای با بالاترین کیفیت انجام دهد. بنابراین با وجود این قالیشویی در سعادت آباد تمام نگرانی‌های شما را برای شست و شوی تمیز فرش‌های ماشینی و دستباف برطرف کرده و با خیالی راحت می‌توانید شست و شوی فرش‌های خود را به دست آنها بسپارید.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *