قالیشویی در سهروردی

قالیشویی در سهروردی

قالیشویی در سهروردی| قالیشویی زیبا تهران شعبه شهروردی یکی از زیبا ترین و بهترین شعبه این کارخانه می باشد.قالیشویی سهروردی با کادری متخصص و کوشا در اجرای هرچه بهتر فراینده شستوشو فرش ها و …نظافت و سلامت سفارشات شما رو تضمین میکند،لازم به ذکر است در این قالیشویی از ماشین الات تمام اتوماتیک و پودر های درجه یک استفادده می شود.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در سهروردی

قالیشویی در سهروردی

قالیشویی سهروردی یکی از با سابقه‌ترین و زیباترین قالیشویی‌ها در تهران محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که براساس گزارش سازمان محافظت محیطی آمریکا EPA فرشی که کثیف باشد منشا بسیاری از آلودگی‌ها می‌باشد، بنابراین انتخاب قالیشویی مناسب و با اطمینان بسیار حائز اهمیت است. ممکن است هر نوع آلودگی اعم از موی حیوانات و آلرژن‌های سوسکی و هر نوع آلودگی دیگری در تار و پود فرش گیر کرده باشد، استفاده از یک قالیشویی با کیفیت و مناسب مانند قالیشویی در سهروردی می‌تواند در رفع این مشکل موثر باشد.می‌توان گفت که امروزه به دلیل کمبود زمان، نبود فضای کافی و نبود انرژی زیاد دیگر نظافت فرش و قالی به صورت دستی انجام نمی‌شود. پس می‌توان گفت امروزه استفاده از قالیشویی بسیار رایج شده است. قالیشویی سهروردی نه تنها باعث پاک شدن آلودگی‌ها از فرش می‌شود قادر است حتی باکتری‌هایی را که در حال یک زندگی آرام در فرش هستند را هم نابود کند. جالب است بدانید که قالیشویی سهروردی با استفاده از دستگاه‌های مجهز و پیشرفته باعث عدم صدمه و آسیب به فرش‌ها می‌شود.

ویژگی‌های قالیشویی سهروردی:

قالیشویی نزدیک سهروردی با توجه به اینکه هر نوع فرش اعم از دستبافت و ماشینی ارزش خاص خود را دارند مراقبت‌های خاصی در رابطه با هر نوع فرش انجام می‌دهد. یکسری ویژگی‌ها باعث شده است که قالیشویی در سهروردی از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. می‌توان به ویژگی‌های ممتاز از جمله عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، استفاده از مواد شوینده برند و خاص، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش‌های رفوگری، دارکشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی و … اشاره کرد. قالیشویی سهروردی با داشتن سابقه طولانی انواع شست و شو، کادر مجرب و حضور فعال پس از اتمام قالیشویی در سهروردی کارشناسان کیفیت کار را می‌سنجند. در آخر قالیشویی سهروردی قالی‌ها را به صورت اتو، لوله شده و داخل کاور برای مشتریان خود ارسال خواهد داد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *