قالیشویی در شهران

قالیشویی در شهران

قالیشویی در شهران | کارخانه قالیشویی زیبا عضور رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با بیش از ۳دهه فعالیت تخصصی در این زمینه یکی از قالیشویی های معتبر سطح تهران است که در شهران هم شعبه ای مجهز دارد.قالیشویی شهران متخصص در شستوشو انواع قالی ها ، فرش ها و مبلمان ها می باشد، ترمیم رشه ها و رفوع فرش در این قالیشویی انجام میشود.برای سفارش کافیست به دفتر کاری این قالیشویی در شهران مراجعه کرده یا با شماره های آن تماس حاصل فرمایید.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در شهران

قالیشویی در شهران :

قالیشویی شهران از زیباترین و با کیفیت‌ترین قالیشویی‌های تهران می‌باشد. همچنین بهتر است بدانید قالیشویی شهران از باسابقه‌ترین قالیشویی‌ها و عضو اتحادیه قالیشویی تهران است. از آنجاییکه فرش از وسایل با ارزش در هر خانه محسوب می‌شود، پس باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم. همچنین انتخاب یک قالیشویی مطمئن مانند قالیشویی در شهران علاوه بر نظافت و پاکیزگی آن باعث افزایش طول عمر فرش‌ها می‌شود. جالب است بدانید که قالیشویی شهران با کادر مجرب و استفاده از روش‌های علمی خود هیچگونه صدمه و آسیبی به فرش‌ها وارد نمی‌کند. لازم به ذکر است که امروزه به دلیل کمبود زمان، نبود فضای کافی و نبود انرژی زیاد دیگر نظافت فرش و قالی به صورت دستی انجام نمی‌شود. همچنین ممکن است شست و شو به روش سنتی باعث آسیب به فرش شود. قبل از شست و شوی فرش باید ابتدا غبار آن گرفته شود سپس آن را با مواد شوینده مخصوص شست و شو داد. قالیشویی نزدیک شهران با دستگاه‌های مجهز و کارشناسان متخصص خود با کیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های قالیشویی شهران:

قالیشویی نزدیک شهران با ارائه خدماتی از قبیل شست و شو و ترمیم فرش‌های صادراتی و نفیس ابریشم٬ گل ابریشم، ماشینی و دستبافت و استفاده از مواد شوینده با کیفیت و شامپوهای ساخت کشور آلمان قادر است بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد. همچنین بهتر است بدانید که ویژگی‌های ممتاز از جمله عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش‌های رفوگری، دار کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی و … قالیشویی شهران را از دیگر قالیشویی‌ها متمایز کرده است. قالیشویی در شهران با داشتن سابقه طولانی انواع شست و شو، کادر مجرب، حضور فعال، کارشناسی کیفیت پس از اتمام قالیشویی در شهران و در آخر قالیشویی شهران قالی‌ها را به صورت لوله شده و داخل کاور برای مشتریان خود ارسال خواهد کرد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *