قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه | قالیشویی زیبا شعبه فرمانیه با کادری متخصص و مجرب در تمامی مراحل شستوشو و ترمیم فرش و قالی از بهترین های صنعت قالیشویی تهران می باشد.مواد شوینده این قالیشویی متناسب با هر فرش و قالی بوده و تمامی مراحل شستوشو مکانیزه انجام میشود؛سرویس های فوری و مجهز به حمل فرش ها در سراسر منطقه فرمانیه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.برای دریافت خدمات ما کافیست با شماره های موجود در سایت تماس گرفته یا به دفاتر ما در فرمانیه مراجعه نمایید.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه :

قالیشویی فرمانیه از زیباترین، با کیفیت‌ترین و مجهزترین قالیشویی در تهران است. از آنجاییکه شستن فرش یک کار بسیار پرزحمت و زمان‌بر می‌باشد، و برخلاف تصور افراد شست و شوی فرش با دست باعث می‌شود طول عمر فرش کوتاه شود. بنابراین انتخاب قالیشویی فرمانیه به دلیل داشتن کادر مجرب و دستگاه‌های مجهز و پیشرفته باعث جلوگیری از صدمه به فرش و همچنین عمر طولانی آن می‌شود. بهتر است بدانید که شست و شوی اصولی فرش علاوه بر زیبابی و نظافت آن باعث افزایش طول عمر آن خواهد شد، زیرا گرد و غبار موجود در فرش علاوه بر اینکه ظاهر آن را نامناسب می‌کند باعث آلودگی محیط می‌شود. بنابراین قالیشویی نزدیک فرمانیه با مدیریت آب و برق و سایر هزینه‌ها می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

ویژگی‌های قالیشویی فرمانیه :

قالیشویی فرمانیه با ارائه خدماتی از قبیل شست و شوی انواع فرش‌های ماشینی، دستباف، فانتزی، ابریشم و گل ابریشم با ضمانتنامه کتبی، خشکشویی انواع مبلمان اداری، سلطنتی، راحتی، خشکشویی خوشخواب تک نفره و دونفره، بافت زنی انواع فرش‌های بیدخورده و پوسیده، ریشه بافی انواع فرش‌ها، پرداخت زنی فرش‌های نخ کش شده، چرم دوزی فرش‌ها، رفع سوختگی فرش‌های ماشینی و دستباف و همچنین رنگبرداری انواع فرش‌ها اعم از دستبافت و ماشینی در خدمت مشتریان خود می‌باشد. قالیشویی فرمانیه با داشتن مجموعه‌ای از تجارب، تعهد و تخصص و همچنین ارائه خدمات بی نظیر در بین مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار است. بهتر است بدانید که شستن فرش دستبافت بسیار دشوار می‌باشد، زیرا فرش‎‌های دستبافت وزن زیادی دارند و حتی هنگام شست و شو سنگین‌تر می‌شوند. لازم به ذکر است که ممکن است شست و شو به روش سنتی به فرش‌های دستبافت صدمه بزند. بنابراین برای اطمینان بیشتر فرش‌های دستبافت خود را به قالیشویی نزدیک فرمانیه بسپارید.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *