قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک | شرکت قالیشویی زیبا عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در ولنجک و محله های اطراف ولنجک. ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان، رفوگری و ترمیم انواع فرشهای ماشینی و دستبافت و … سرویس دهی ویژه و فوری به سراسر محله های ولنجک. ارائه فاکتور شفاف و طبق نرخ اتحادیه قالیشویی تهران.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در دولت

قالیشویی در ولنجک

قالیشویی ولنجک جزو اولین رتبه‌های برتر صنف قالیشویان تهران می‌باشد. این قالیشویی با به روز کردن دستگاه‎‌های خود در سراسر تهران به شهروندان خدمات با کیفیت و مناسبی را در زمینه شست و شوی تخصصی انواع فرش‌ها ارائه می‌دهد. همچنین این قالیشویی در ولنجک در حال حاضر توانسته است تمام مناطق تهران از شمالی‌ترین تا جنوبی‌ترین و از شرقی‌ترین تا غربی‌ترین مناطق را به طور کامل تحت پوشش خود قرار دهد. ضمنا این قالیشویی زیبا در ولنجک مجهز به سرویس رزور آنلاین می‌باشد که با این سیستم با خیالی آسوده می‌توانید اقدام به رزور نوبت کنید.

ویژگی‌های قالیشویی زیبا شعبه ولنجک

قالیشویی زیبا شعبه ولنجک قادر است انواع فرش‌های ماشینی، دستبافت، کرک، ابرایشم و تابلو فرش را با مواد شوینده عالی و با کیفیت به صورت تخصصی شست و شو دهد و در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت آنها را به صورت اتو شده به مشتریان تحویل دهد. همچنین از دیگر مزیت‌های این قالیشویی این است که برای شستن انواع پرده و پتو و خوشخواب نیز آماده ارائه خدمت به مشتریان در تمام شهر تهران می‌باشد. قالیشویی ولنجک علاوه بر این که فرش‌ها را شست و شو می‌دهد قادر است آنها را در صورت نیاز با استفاده از پرسنل خود رفو کند، همچنین دارای این قابلیت است در صورتی که ریشه فرش‌های شما خراب شده باشد آنها را تعمیر کند و یا از اول ریشه بزند، ضمنا این قالیشویی در ولنجک قادر است فرش‌هایی را که دارای لکه هستند را با کادر مجرب خود و با استفاده از مواد شوینده مخصوص تمیز کند و اگر فرش‌های شما دارای پوسیدگی و سوختگی باشد آنرا به بهترین نحو برطرف می‌کند. همچنین این قالیشویی با استفاده ازدستگاه‌های تمام اتوماتیک که دارای مکش بسیار بالایی هستند اقدام به خشکشویی انواع مبل‌‎‌‌های راحتی و استیل در محل سکونت مشتریان می‌کند. یکی از رمزهای موفقیت قالیشویی ولنجک تجربه بالای چهل ساله آن در فعالیت قالیشویی می‌باشد .

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *