قالیشویی در ولیعصر

قالیشویی در ولیعصر

قالیشویی در ولیعصر | قالیشویی زیبا قالیشویی مجاز ولیعصر با بیش از ۳۰سال تجریه در شستوشوی قالی ها و فرش های دستی  و ماشینی با به کار گیری ماشین الات و مواد درجه یک بهترین و معتبر ترین قالیشویی در سطح تهران می باشد که در ولیعصر هم شعبه دارد.

قالیشویی زیبا متخصص در شستوشویی مبلمان های اداری و راحتی می باشد همچنین با نظر کارشناسان سشتوشو و رفوع  فرش ها بنا به نوع فرش مشتریان صورت می گیرد،کافی است برای سفارش خدمات با شماره های زیر و یا به دفتر کاری ما شعبه ولیعصر مراجعه فرمایید.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در ولیعصر

قالیشویی ولیعصر:

قالیشویی ولیعصر یکی از بهترین، زیباترین و مجهز‌ترین قالیشویی‌های تهران است. قالیشویی تجریش عضو اتحادیه قالیشویان تهران با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت فرش از قالیشویی‌های ممتاز محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که قالیشویی ولیعصر با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و مواد شوینده درجه یک در بین مشتریان خود محبوبیت خاصی را دارد. قالیشویی ولیعصر در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت فرش ها را شست و شو داده و به مشتریان خود درب منزل تحویل می‌دهد. قالیشویی نزدیک ولیعصر قادر است کلیه خدمات مربوط به شست و شوی انواع فرش‌ها را در کلیه مناطق ولیعصر به بهترین نحو انجام دهد. یکی از ویژگی‌های ممتاز قالیشویی ولیعصر این است که انواع فرش‌ها را به روش‌های مختلف علمی شست و شو می‌دهد. برای مثال قالیشویی در ولیعصر برای شستن فرش‌های دستباف از روش سنتی استفاده می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که قالیشویی در ولیعصر موقع شست و شو فرش‌ها از مواد ضد پوسیدگی استفاده می‌کند، که این امر باعث افزایش طول عمر فرش‌ها می‌شود.

ویژگی‌های قالیشویی ولیعصر:

قالیشویی ولیعصر با ارائه خدماتی از قبیل شست و شوی انواع مبل راحتی، استیل، سلطنتی، انواع مبل ترکیه، استقبال، دوغتاش، آلفمو، کیلیم، شستشوی انواع تشک خوشخواب در منزل با دستگاه و مواد شوینده خارجی، خدمات شست و شوی انواع فرش ماشینی، انواع قالی دستباف، اعلا، روستایی، موکت، مبل و موکت شویی و تشک شویی در منزل در خدمت مشتریان محترم خود می‌باشد. همچنین این قالیشویی با کارخانه ای مجهز اماده خدمت و سرویس دهی در سراسر شهر تهران است که با بهترین و به روزترین خودروها فرش‌ها را جابه جا می‌کند. همچنین فرش‌ها را از ابتدا به صورت رول جمع آوری و در آخر هم به صورت رول و کاور شده تحویل خواهد داد. قالیشویی نزدیک ولیعصر با دادن خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *