قالیشویی در ونک

قالیشویی در ونک

قالیشویی در ونک | کارخانه قالیشویی زیبا شعبات متعددی در سراسر تهران دارد و منطقه ونک یکی از شعبات ممتاز این قالیشویی می باشد،قالیشویی زیبا در ونک متخصص در شستشویی انواع گلیم،فرش های دستی و ماشینی و انواع قالی ها کرمان، یزد، همدان … است.قالیشویی خوب زیبا دارای ناوگان های ویژ هحمل نقل می باشد و شستوشو ها در این قالیشویی توسط ماشین های تمام اتوماتیک صورت می گیرد.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در ونک

قالیشویی در ونک:

قالیشویی ونک از باکیفیت‌ترین و زیبا‌ترین قالیشویی‌های تهران می‌باشد.  امروزه در سال ۲۰۱۹ لازم و ضروری است تا ارائه دهنده‌های خدمات نظافتی چون قالیشویی بتوانند از تجهیزات بروز شده, اتوماتیک و مکانیزه استفاده کنند. با توجه به اهمیت قالی در خانه ما ایرانی‌ها انتخاب یک قالیشویی مناسب می‌تواند علاوه بر تمیزی و نظافت درست، ضامن حفظ اصالت و دوام آن نیز باشد. قالیشویی در ونک با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز تهرانی می‌باشد.

ویژگی‌ها و مراحل کاری قالیشویی ونک:

برنامه ریزی دقیق زمانی جهت برطرف کردن نیاز مشتری

داشتن زمانبندی دقیق قطعا می‌تواند موجبات رضایتمندی حداکثری مشتریان را به همراه داشته باشد. شما می‌توانید با اطمینان فرش و قالی‌های خود را به قالیشویی نزدیک ونک بسپارید و روی زمانبدی اعلام شده از سوی قالیشویی در ونک حساب کنید. دقیقا در زمان اعلام شده در زمان تحویل منتظر دریافت فرش‌هایتان باشید.

نقش نیروهای مجرب در قالیشویی

داشتن بهترین تجهیزات به تنهایی نمی‌تواند ضامن عملکرد صحیح شست و شوی قالی باشد، تنها با داشتن نیروهای با تجربه و کارآزموده می‌توانید وظیفه خودتان را در ارائه خدمات سریع و با کیفیت و امانتداری بخوبی انجام دهید. استراتژی قالیشویی نزدیک ونک بکارگیری ترکیبی از نیروهای مجرب و جوان در همه شعبات است.

تعمیرات و رفوگری فرش

انجام تعمیرات و رفوگری فرش‌ها هم در اغلب شعب قالیشویی تهران ارائه می‌شوند. لکه بری و رنگ بری تنها یکی از خدمات قالیشویی ونک به شمار می‌آید. بسیاری از افراد وقتی فرش‌ها و قالی‌های خود را به قالیشویی می‌سپارند که تقریبا از پاک شدن لکه‌ها و رنگ‌های روی آن ناامید شده‌اند.

قالیشویی ونک توانسته است با بکارگیری بهترین مواد لکه بر متناسب با لکه‌های روی سطوح فرش و قالی آن‌ها را از بین ببرد. و در مقابل برای رنگ بری از قلم‌های مخصوص این امر استفاده می‌کند تا جای هیچ‌گونه رنگ اضافی بر روی فرش و قالی نماند.

موگیری جزء خدمات نوین قالیشویی ونک بوده که به دو صورت دستی و ماشینی انجام می‌پذیرد. اگر فرش شما دارای پرزهای نامرتب باشد، در صورت تشخیص متخصصان و تایید شما فرش و قالی شما پرداخت شده و موگیری می‌شود.

 

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *