قالیشویی الهیه

قالیشویی الهیه

قالیشویی در الهیه | کارخانه قالیشویی زیبا تهران ویژه محله الهیه نزدیک ترین قالیشویی در الهیه تهران ارائه دهنده سرویس خوب و منظرم به سراسر محله های الهیه تهران در سریع ترین زمان ممکن. قاالیشویی زیبا تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی بوده و کلیه خدمات و فاکتور های این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران بوده است. پرسنل و کارمندان قالیشویی زیبا تهران از بین کارشناسان و متخصصان تخصیل کرده در این صنعت انتخاب شده اند و آماده ارائه ی بهترین خدمات قالیشویی در الهیه به همشهریان عزیز تهران می باشند.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در الهیه

قالیشویی الهیه

قالیشویی الهیه یکی از با قدمت‌ترین و کارآمدترین قالیشویی‌های زیبا در استان تهران می‌باشد، که دارای بیش از سه دهه تجربه و کارایی می‌باشد، این قالیشویی در الهیه با کادری مجرب و با تجربه قادر است بهترین خدمات مربوط به شست و شوی انواع فرش ماشینی و دستباف را به مشتریان ارائه بدهد. در واقع شما مشتریان با خیالی راحت و آسوده می‌توانید انواع فرش‌های دستباف، ابریشم و تابلو فرش‌های نفیس خود را به این قالیشویی بسپارید، به طوری که پرسنل این قالیشویی قادر هستند آنها را با بالاترین کیفیت در اسرع وقت شست و شو دهند.

قابلیت‌های قالیشویی زیبا ویژه الهیه:

این قالیشویی در الهیه قادر است تمامی انواع فرش‌های ماشینی، دستباف، کرک، ابریشم، تابلو فرش و … را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت با بهترین مواد شوینده شست و شو دهد. و با سرویس دهی به محدوده الهیه و حومه آماده ارائه خدمت به مشتریان می‌باشد.
همچنین از دیگر قابلیت‌های این قالیشویی این است که در خشکشویی مبلمان، خوشخواب و انواع موکت دارای فعالیت و تبحر است. بهتر است بدانیم که فعالیت این قالیشویی تنها به شست و شوی فرش‌های ماشینی و دستباف محدود نیست، این قالیشویی در الهیه علاوه بر شستن فرش‌ها قادر است آنها را در صورت نیاز به بهترین شکل با استفاده از کادری مجرب رفو کند، همچنین اگر فرش‌های مشتریان دچار لکه شده باشند، قالیشویی الهیه با استفاده از مواد شوینده آنها را بدون آنکه به فرش آسیبی برسد برطرف می‌کند. همچنین قادر است انواع مبلمان و موکت‌ها را با استفاده شامپوی خارجی و دستگاه رادکتور در محل به خوبی تمیز کند. از دیگر قابلیت‌های متمایز این قالیشویی در الهیه این است که می‌تواند ریشه‌های فرش را در صورتی که پاره و یا آسیب دیده باشند به خوبی تعمیر کند. در نهایت قالیشویی الهیه یکی از معتبرترین قالیشویی‌ها در سطح استان تهران می‌باشد، و قادر است انواع فرش‌ها را با مواد شوینده به خوبی شست وشو دهد و با وسایل نقلیه مخصوص به صورت اتو شده و کاور شده به مشتریان تحویل دهد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *