قالیشویی در جنت اباد

قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد | کارخانه قالیشویی مجاز زیبا شعبه جنت آباد تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی در محله جنت آباد و جنت آباد شمالی، سرویس دهی ویژه و فوری به سراسر محله های جنت آباد با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته. استفاده از ماشین آلات و سیستم شستشوی مدرن برای اولین بار در تهران.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد

منزل می‌شود همچنین باعث تضمین سلامت افراد منزل است. زیرا ساختمان فرش به گونه‌ای است که گرد و غبار و قالیشویی جنت آباد با سابقه‌ بیش از ۴۰ سال جزء زیباترین قالیشویی تهران محسوب می‌شود. قالیشویی جنت آباد عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است و با داشتن کادری مجرب از سایر قالیشویی‌ها متمایز شده است. با توجه به اینکه ایرانی‌ها همیشه توجه زیادی به نظافت منزل خود دارند، و اینکه می‌توان گفت که در بین وسایل موجود در خانه فرش از مهم‌ترین و پرکاربردترین وسایل در منزل می‌باشد. زیرا فرش ممکن است به دلایل مختلفی و خیلی زود کثیف شود. بنابراین در صورت کثیف شدن و آلوده بودن فرش باید آن را شست و شو داد. فرش تمیز علاوه بر اینکه باعث افزایش زیبایی ظاهری میکروب‌ها به درون پرز‌های فرش رفته و باعث ایجاد انواع بیماری و آلرژی برای افراد در منزل خواهد شد. بنابراین با سپردن فرش‌های خود به قالیشویی در جنت آباد علاوه بر حفظ زیبایی و سلامت افراد باعث افزایش طول عمر فرش‌های خود شوید.

ویژگی‌های قالیشویی جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد با ارائه خدماتی از قبیل شست و شوی انواع فرش ماشینی و دستبافت, شست و شوی انواع مبلمان و خوشخواب در محل, رفوگری و رفع سوختگی, رنگبرداری و قلم رنی, شیرازه دوزی در خدمت مشتریان خود می‌باشد. قالیشویی نزدیک جنت آباد قادر است که با استفاده از کادر متخصص و مجرب خود اقدام به انواع لکه برداری از روی فرش و مبل کند. لازم به ذکر است که قالیشویی در جنت آباد از مواد خاصی جهت شست و شو و ضد عفونی کردن از قبیل سود سوز آور, کلر, هیدروسولفیت سدیم, اسید سولفوریک, مواد قلیایی یا آمونیاکی استفاده می‌کند. که با استفاده از قالیشویی نزدیک جنت آباد می‌توانید خیلی سریع اقدام به رفع لکه برداری کنید، زیرا در صورت کهنه شدن لکه پاک کردن آن سخت می‌شود. همچنین می‌توان گفت که قالیشویی جنت آباد با قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه است.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *