قالیشویی در قلهک

قالیشویی در قلهک

قالیشویی قلهک یکی از بزرگترین و زیباترین قالیشویی‌ها در استان تهران می‌باشد. و دارای بیش از سه دهه سابقه در ارائه خدمات ناب و با کیفیت به مشتریان در سطح شهر تهران است. به جرات می‌توان گفت که قالیشویی قلهک جز اولین رتبه‌های برتر قالیشویان می‌باشد. اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر هستید تا فرش‌های شما را به بهترین نحو و با بهترین مواد شوینده شست و شو دهد قالیشویی قلهک بهترین انتخاب برای شما می‌باشد.

شماره های تماس ما

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در قلهک

مزایای قالیشویی قلهک

این قالیشویی در قلهک قادر است انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، کرک، ابریشم و تابلو فرش را با بهترین مواد شوینده و با رعایت نکات ایمنی شست و شو دهد، همچنین می‌تواند هرگونه لکه و رنگ را بدون آسیب رساندن به فرش با روش مخصوص پاک کند بدون اینکه به فرش آسیبی برساند. بهتراست بدانیم که در صورتی در تابلو فرش و انواع فرش‌ها پارگی وجود داشته باشد آنها را با دقت و مهارت خاصی رفو می‌کند. همچنین این قالیشویی برای خشک کردن فرش‌ها آنها را در مقابل آفتاب قرار نمی‌دهد و از دستگاه‌های خشک کن مخصوصی استفاده می‌کند. یکی دیگر از قابلیت‌های این قالیشویی این است که قادر است برای انواع فرش و تابلو فرش که ریشه آنها نیاز به تعمیر دارد ریشه آنها را تعمیر کند و یا ریشه نو ببافد. همچنین این قالیشویی در ارائه خدماتی که مربوط به خشکشویی مبلمان، فرش و موکت با دستگاه‌های مخصوص خشکشویی و تشک خوشخواب است دارای فعالیت می‌باشد.
این قالیشویی زیبا در سطح استان آماده ارائه خدمات ناب قالیشویی برای فرش‌های ماشینی و دستباف به مشتریان می‌باشد، به طوری که در کمترین زمان و با بیشترین دقت انواع فرش‌ها را با حفظ کیفیت آنها شست و شو می‌دهد و آنها را اتو شده و همراه کاور به مشتریان تحویل می‌دهد. این قالیشویی از ماشین‎‌های سقف پوشیده برای حمل فرش‌ها استفاده می‌کند تا در برابر آفتاب خورشید در تابستان و باراش برف و باران در زمستان محفوظ بماند و به آنها آسیبی نرسد.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *