قالیشویی غیر معتبر و احتمال آسیب به فرش

امروزه با توجه به زندگی آپارتمانی دیگر فضایی جهت شستشو فرش ندارند و افراد مجبور هستند فرش های خود را جهت شستشو به قالیشویی ها می‌سپارند.
در این مقاله قصد داریم تا ویژگی های قالیشویی های معتبر را برای شما بازدید کنندگان گرامی ذکر کنیم تا بتوانید با سپردن فرش های گران بهای خود به قالیشویی های معتبر دیگران نگران آسیب رسیدن به فرش ها نباشید.

فرش های خود را جهت شستشو به معتبر ترین و مجهز ترین قالیشویی در شهرک غرب بسپارید.

ویژگی های قالیشویی معتبر

در هنگام انتخاب قالیشویی ها جهت شستشو انواع فرش باید برخی از ویژگی ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین و معتبر ترین قالیشویی ها را انتخاب کنید تا اسیبی به فرش های شما  وارد نشود.

شستشوی اتوماتیک

یکی از ویژگی های مهم قالیشویی های معتبر بهره مندی و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و مدرن می باشد تا فرش های شما را به راحتی و در کمترین زمان شستشو داده و آسیبی به فرش ها وارد نشود. زمانی که فرش ها شسته می شوند باید رطوبت آن به صورت کامل گرفته شود چرا که اگر در فرش رطوبتی باقی بماند باعث زردی فرش شده و هم چنین باعث می شود تا ‌به بافت و الیاف فرش آسیب وارد شود به همین خاطر قالیشویی های معتبر از دستگاه های خشک کن استفاده کرده و فرش را در زمان کمتری خشک کرده بدون اینکه رطوبتی در داخل فرش باقی بماند.

امروز اکثر قالیشویی ها از شستشو اتوماتیک استفاده کرده و تمام مراحل شستشوی فرش ها توسط دستگاه های اتوماتیک انجام شده و انسان دخالتی در شستشوی فرش ها ندارد.

کاور کردن فرش توسط قالیشویی

یکی دیگر از ویژگی قالیشویی های معتبر کاور کردن فرش ها پس از شستشو می باشد چرا که در صورت کاور کردن فرش ها تمیز مانده و در اثر جا به جایی و ارسال به منزل مشتریان گرد و غبار و… بر روی فرش ها قرار نمی گیرند.

مواد شوینده مناسب

استفاده از مواد شوینده مناسب نیز یکی دیگر از ویژگی های قالیشویی های معتبر می باشد. فرش ها انواع مختلف دارند که هر فرش بافت و الیاف متفاوتی با فرش های دیگر دارد. انتخاب مواد شوینده جهت شستشو فرش باید متناسب با نوع بافت فرش باشد تا آسیبی ب الیاف و بافت فرش وارد نشود.
در قالیشویی های غیر معتبر معمولا از پودر های شوینده وشامپو فرش برای همه فرش ها استفاده می کنند و ب بافت و الیاف فرش توجه نمی کنند که این باعث می شود تا فرش سریع تر خراب شده و بافت خود را از دست بدهد.

قیمت های اتحادیه

قالیشویی ها جهت ارائه خدمات باید از قیمت های اتحادیه قالیشویی ها پیروی کنند در صورتی که امروزه شاهد این هستیم ک اکثر قالیشویی ها به این قیمت های اعلام شده توسط اتحادیه بی اعتنا بوده و هزینه بیشتری از مشتریان دریافت می کنند در صورتی که این قالیشویی ها غیر معتبر بوده و علاوه بر اینکه هزینه بیشتری دریافت می کنند به صورت اصولی و درست نیز فرش ها شستشو نمی دهند و امکان دارد ب فرش ها آسیبی وارد شود.

تضمین خدمات قالیشویی

یکی از ویژگی های قالیشویی های معتبر این است که خدمات قالیشویی را به صورت تضمینی انجام می دهند و بدون هیچگونه آسیبی فرش ها را به صورت تمیز و شسته شده کاور کرده و به مشتریان تحویل می دهند.

قالیشویی های معتبر برای مشتریان خود گارانتی خدمات را نیز در نظر می گیرید و شما می توانید زمانی که فرش های خود را پس از شستشو تحویل گرفتید مشاهده کرده و در صورت مشاهده مشکلی و … به قالیشویی اطلاع داده تا بلافاصله مشکل را برطرف کنند.

فرش های خود را جهت شستشو به قالیشویی های معتبر بسپارید چرا که اگر به قالیشویی های غیرمعتبر بسپارید امکان آسیب رسیدن ب فرش ها وجود دارد چرا که در قالیشویی های غیر معتبر معمولا به صورت دستی فرش ها شسته شده و از تجهیزات مدرن استفاده نمی کنند ک این امکان آسیب به فرش را بالا می برد پس در هنگام انتخاب قالیشویی دقت کنید تا بتوانید قالیشویی معتبری را انتخاب کنید و فرش های خود را با خیالی اسوده به قالیشویی ها بسپارید.

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *