مراقبت از مبلمان سلطنتی

مبلمان سلطنتی یکی از انواع مبل های پرطرفدار و محبوب در بین ایرانیان است معمولاً روکش این مبل ها از پارچه های مخملی و یا چرم می‌باشد. در صورتی که شما می‌خواهید مبلمان سلطنتی شما رنگ خود را از دست ندهد و همیشه مانند روز اول ظاهری زیبا و تمیز داشته باشند، باید سعی کنید به صورت مرتب و به درستی از آنها مراقبت کنید و نکات لازم را در تمیز کردن این مبلمان در نظر داشته باشید. با ما همراه باشید تا برخی از نکات مراقبت از مبلمان سلطنتی را برای شما بازدیدکنندگان گرامی ذکر کنیم.

نگه داری از مبلمان سلطنتی

یکی از قالیشویی های معتبر که خدمات مبل شویی نیز برای مراجعین عزیز در تهران ارائه می‌دهد قالیشویی در پاسداران می‌باشد که شما می‌توانید از خدمات این قالیشویی بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که شما برای اینکه بتوانید از مبلمان خود به خوبی نگهداری کنید. باید به صورت مرتب و همه روزه توسط جاروبرقی سطح مبلمان را جارو برقی کشیده و درز های موجود بر روی مبل را بیشتر جاروبرقی بکشید تا تمامی آشغال ها و آلودگی هایی که بر روی سطح مبلمان وجود دارد به خوبی پاک شود.

در صورتی که مبلمان شما لکه داشته باشند شما باید سعی کنید بلافاصله لکه را از بین ببرد تا در داخل مبل نفوذ نکند. شما می‌توانید از شامپو فرش ها و یا محلول های مناسب استفاده کنید.

باید در نظر داشته باشید در صورتی که شما از شامپو فرش استفاده کنید؛ لکههای سطح مبل از بین می‌روند ولی به لایه های داخلی مبل نفوذ می‌کند و دیگر امکان شستشوی مبل وجود ندارد اما شما می‌توانید توسط جارو برقی و همچنین دستگاه بخار شور، مبلمان را پس از اینکه از شامپو فرش استفاده کردید به خوبی تمیز و خشک کنید.
قالیشویی زیبا تهران با بهره مندی از دستگاه بخار شور مجهز اقدام به شستشوی مبلمان سلطنتی می‌کند در این صورت مبلمان شما به سرعت تمیز شده و با حرارت بالای این دستگاه ها بلافاصله خشک می‌شود.

و آسیبی به مبل های شما وارد نمی‌شود؛ در صورتی که شما قصد دارید در منزل برای شستشو مبل ها اقدام کنید. سعی کنید قبل از هر کاری پارچه ای را خیس کرده و بر روی قسمت کمی از سطح مبلمان بکشید تا در صورتی که مبلمان شما رنگ پس می‌دهند بتوانید روش مناسبی را برای شستشوی مبل ها استفاده کنید.
توجه داشته باشید شما اگر می‌خواهید از پایه های چوبی مبلمان نگهداری کنید برای تمیز کردن پایه های چوبی به هیچ عنوان از آب استفاده نکنید.
مواد پاک کننده چوبی مناسبی در فروشگاه های مواد شوینده هستند که شما می‌توانید برای پاک کردن پایه های چوبی مبلمان از آنها استفاده کنید. در نظر داشته باشید که موادی که از مواد شیمیایی بسیار قوی در تولید آن استفاده شده است را نباید شما به هیچ عنوان برای پاک کردن پایه های چوبی مبلمان از آن استفاده کنید.

پاک کردن لکه جوهر از روی مبل

در صورتی که لکه جوهر بر روی مبل های شما ایجاد شده است می‌توانید به راحتی آن را پاک کنید در این صورت کافیست شما ان قسمت مبل که لکه دارد را خیس کرده و بر روی آن نمک بریزید و پس از اینکه بر روی لکه نمک ریختید. می‌توانید از یک پنبه استفاده کرده و لکه جوهر را به خوبی تمیز کنید.

در نظر داشته باشید که شما باید پنبه را به آرامی بر روی مبل بکشید. همچنین می‌توانید از محلول گلیسیرین و آمونیاک نیز استفاده نمایید. برای این منظور محلول گلیسیرین و آمونیاک را بر روی قسمتی از مبل که لکه دارد بمالید و پس از چند دقیقه با پودر دستی و آب روی مبل را شستشو دهید.
به شما پیشنهاد می‌کنیم به صورت مرتب و دوره‌ای از خدمات مبل شویی که توسط مرکز مبل شویی به صورت تخصصی و با کیفیت ارائه می‌گردد بهره مند شوید در این صورت دیگر امکان آسیب رسیدن به مبلمان شما وجود ندارد.

قالیشویی زیبا تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه کاری قالیشویی و مبل شویی اماده ارائه خدمات مبل شویی و قالیشویی با کیفیت بالا و تعرفه های مناسب به شما هم شهری های عزیز می‌باشد جهت بهره مندی از خدمات کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید.

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *