قالیشویی در تهران - قالیشویی در جردن

امروزه قالیشویی ها یکی از انواع کسب و کار هایی هستند که با توجه به گسترش زندگی آپارتمان نشینی رواج پیدا کرده است در زندگی آپارتمان نشینی معمولاً فضایی برای شستشوی فرش ها وجود ندارد و مردم مجبور هستند جهت شستشوی فرش ها به قالیشویی ها مراجعه کنند توجه داشته باشید که شما می‌توانید در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کرده و از خدمات آن ها بهره مند شوید توجه داشته باشید که شما در انتخاب قالیشویی مسافت را در نظر نگیرید و سعی کنید ویژگی های برتر قالیشویی های معتبر را در نظر بگیرید و فرش های خود را جهت شستشو به قالیشویی معتبری بسپارید نگران مسافت بیشتر قالیشویی های معتبر با محل زندگی خود نباشید چرا که این قالیشویی ها معمولاً ارسال رایگان برای مشتریان در نظر می‌گیرند تا مشتریان بدون دغدغه بتواند در هر منطقه از تهران که هستند از خدمات عالی قالیشویی های معتبر بهره مند شوند. معتبر ترین قالیشویی در نارمک اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

ویژگی قالیشویی مدرن

امروزه اکثر قالیشویی ها از تکنولوژی روز و مدرن دنیا استفاده می‌کنند در ادامه برخی از ویژگی‌های قالیشویی مدرن را برای شما ذکر می کنیم.

شست و شوی اتوماتیک

در قالیشویی های مدرن معمولا از تجهیزات و دستگاه های مدرن دنیا استفاده می‌کنند در قالیشویی های مدرن معمولا انسان در روش شستشو دخالت نداشته و تمامی مراحل شستشوی فرش ها توسط دستگاه ها و به صورت کاملا اتوماتیک انجام خواهد شد.

قبل از اینکه شستشو را شروع کنید اول توسط جاروبرقی و دستگاه های مکنده تمامی آلودگی و آشغال های سرتاسر فرش را گرفته و پس از آن در دستگاه قرار دهید و مراحل شستشو آغاز می شود و در پایان نیز از دستگاه خشک کن اتوماتیک استفاده کرده و فرش ها در اسرع وقت به خوبی خشک می‌شوند بدون اینکه رطوبتی در داخل فرش باقی بماند که باعث زردی و بوی بد فرش شود.

مواد شوینده مناسب

در قالیشویی های مدرن معمولاً از مواد شوینده های مختلفی با توجه به الیاف فرش مشتریان استفاده می‌کنند چرا که اگر از مواد شوینده مناسبی استفاده نشود امکان آسیب رسیدن به الیاف فرش وجود دارد و همچنین فرش خشک می‌شود در قالیشویی های نامعتبر معمولاً تنها از پودر های شوینده برای شستشو تمامی فرش ها استفاده می کند.
البته در نظر داشته باشید که در قالیشویی های مدرن معمولاً مواد شوینده را در داخل مخزن دستگاه مورد نظر قرار داده که پس از آن تمام سطح فرش را مواد شوینده میریزند که در اینجا معمولاً مواد شوینده به صورت مستقیم بر سطح فرش ریخته نمی‌شود و به هیچ عنوان فرش دچار حالت خشکی نمی‌شود.

نحوه ارتباط و گارانتی خدمات

قالیشویی های مدرن در ارتباط با مشتریان نیز به صورت عالی بوده و همواره سعی می‌کند در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز کوشا باشند و به همین خاطر تمامی خدمات قالیشویی در پاسداران که ارائه می‌شود دارای گارانتی بوده و پس از دریافت فرش ها یا مبل های خود که به قالیشویی های مدرن سپرده اید اگر مشکلی وجود داشت می‌توانید بلافاصله از خدمات گارانتی استفاده کرده و مشکل را برطرف کنید.

خدمات قالیشویی مدرن

در ادامه برخی خدمات قالیشویی های مدرن را برای شما ذکر می کنیم.

شست و شوی فرش

شستشوی مبل

شستشوی پتو
تعمیرات فرش و مبل

قالیشویی های مدرن علاوه بر شستشوی انواع فرش های مختلف با استفاده از روش های مناسب و اصولی معمولاً جهت شستشوی مبل ها نیز اقدام می‌کنند البته در نظر داشته باشید که دستگاه هایی که در قالیشویی های مدرن وجود دارند برای فرش ها به صورت جدا بوده و همچنین برای مبل ها نیز جداگانه می‌باشند یکی از مزیت قالیشویی های مدرن این است که برای مشتریان ارسال رایگان در نظر می‌گیرند یعنی شما در هر منطقه از تهران که باشید می‌توانید تماس گرفته و درخواست کنید تا پرسنل قالیشویی به منزل شما مراجعه کرده و فرش‌ها را جمع‌آوری به کارخانه قالیشویی انتقال دهد.

قالیشویی زیبا تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و تجربه کافی اماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می‌باشد تمامی فرش های گران بهای خود را جهت شستشو به قالیشویی در تهران بسپارید و با اطمینان خاطر فرش های خود را به صورت تمیز تحویل بگیرید.

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *