پاک کردن انواع لکه از روی فرش

پاک کردن انواع لکه از روی فرش

پاک کردن انواع لکه | شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خیلی ناخواسته لکه ای روی فرش شما به وجود بیایید. و اینکه شاید فرش ود را تازه به قالیشویی داده اید و از نظر اقتصادی نیازی نمی بینید که فرش خود را دوباره به قالیشوی بسپارید. و لکه ای اتفاق افتاده روی فرش هم در قسمتی از فرش است که دید زیادی دارد. متخصصان قالیشویی زیبا تهران در زیر برخی از لکه هایی که امکان اتفاق اتفادن آنها در خانها زیاد می باشد. را با استفاده از مواد مورد نیاز حذف آن لکه به شما آموزش میدهد. بیشتر این مواد مورد نیاز در تمام منزل یافت می شود و نیازی به تهیه دوباره این مواد نخواهید داشت. در لیست زیر از بین بردن برخی از لکه ها را به شما آموزش خواهیم داد.

پاک کردن انواع لکه

خط ماژیک:
لکه را با پارچه مرطوب شده با الکل تمیز کنید.

جوهر خودنویس:
مقداری ماست رقیق شده را روی لکه برزید و سپس با قاشق محلول ایجاد شده را بردارید با استفاده از دستمال مرطوب شده با آب و صابون باقی مانده را برطرف کنید.

جوهر خودکار:
با استفاده از اسفنج مرطوب شده با شیر لکه رو بردارید سپس باقی مانده آنرا با دستمال مرطوب شده با آب و کف بردارید.

کاکائو و شکلات:
اضافات رو با قاشق برداشته و با پارچه آغشته با آب و سرکه سفید همراه با کف تمیز کنید.

چای و قهوه:
چای را با قاشق جمع کرده و با پارچه سفید مرطوب و کف آن را تمیز کنید اگر سایه لک باقی مانده با پارچه مرطوب شده با آب و سرکه آن را تمیز کنید.

آدامس و شمع:
مقداری یخ را داخل کیسه فریزر ریخته و روی لکه قرار دهید تا سخت و سفت شود و سپس با دقت با پشت چاقو یا قاشق آن را جمع کنید.

آبرنگ:
با پارچه آغشته به آب و سرکه سفید همراه با کف تمیز کنید.

شربت و نوشابه:
آن را با قاشق جمع کنید و با پارچه سفید مرطوب و کف آن را تمیز کنید هربار قبل از کار، آب روی محل لکه اسپری کنید تا قند آن شسته شود اگر سایه لکه باقی مانده با پارچه مرطوب شده با آب و سرکه همراه با کف آن را تمیز کنید.

خون:
با استفاده از دستمال مرطوب شده با آب سرد و صابون لکه را برطرف کنید.

دوده و واکس:
اضافات را برداشته لکه را با پارچه مرطوب و کف تمیز کرده اگر سایه لکه باقی مانده با پارچه آغشته به الکل تمیز کنید.

اگر با هرکدام از روش های یاد شده لکه مورد نظر شما حذف نشد. میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید و پاک کردن لکه را به ما بسپارید.

سفارش آنلاین

سفارش آنلاین

مقالات کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *