قالیشویی در سیدخندان

قالیشویی در سیدخندان

قالیشویی در سیدخندان | قالیشویی زیبا تهران عضور رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با سابقه ای درخشان در سید خندان هم دارای شعبه ای زیبا و ممتاز می باشد،قالیشویی خوب سیدخندان با کادر آموزش دیده و ب مهارت اماده تمامی سفارشات شما می باشد.
این قالیشویی با آخرین تکنولوژی های شستوشو و موادی ارگانیک ضامن سلامت فرش های شما عزیزان است،برای سفارش کافیست به دفتر ما در سیدخندان مراجعه نمایید یا با شماره های تماس ما حاصل نمایید.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در سیدخندان

قالیشویی در سیدخندان:

قالیشویی سید خندان از زیباترین، باکیفیت‌ترین و مجهزترین قالیشویی‌های تهران محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که اتحادیه قالیشویی در سال ۱۳۵۱ تاسیس شده است، که قالیشویی در سید خندان عضو اتحادیه قالیشویی تهران می‌باشد. به جرات می‌توان گفت که شستن فرش یک کار خسته کننده و دشوار براِی هر شخص می‌باشد، با روی کار آمدن قالیشویی‌ها این کار دشوار و سخت تقریبا در هر خانه‌ای حذف شد. بهتر است بدانید که با انتخاب قالیشویی سیدخندان که از با سابقه‌ترین قالیشویی در سیدخندان می‌باشد نیاز خود را برطرف خواهید کرد. همچنین فرش جزء لوازم با ارزش و مهم هر خانه محسوب می‌شود، که باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید. درصورت ایجاد لکه بر روی فرش بهتر است که هر چه سریعتر نسبت به پاک کردن آن اقدام کنید تا راحت‌تر پاک شود.

ویژگی‌های قالیشویی سیدخندان:

قالیشویی نزدیک سید خندان با ارائه خدماتی از قبیل شست و شو فرش‌های دستبافت و ماشینی، شست و شوی انواع مبلمان، موکت، پرده، روتختی، خشکشویی انواع فرش‌ها، خدمات ترمیم و رفوگری در خدمت مشتریان عزیز خود می‌باشد. می‌توان گفت قالیشویی در سید خندان با امکانات عالی و قیمت مناسب نیز مقرون به صرفه است.

در قالیشویی سید خندان جمع آوری فرش‌ها به وسیله ماشین‌های مخصوص و با دقت خاصی انجام می‌شود تا به فرش‌ها هیچ آسیبی نرسد. در قالیشویی سید خندان پس از اتمام کار و شست و شو با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک، کارشناسان کیفیت کار را می‌سنجند و سپس فرش‌ها را برای مشتری ارسال خواهند کرد. همچنین بهتر است بدانید که یکی از ویژگی‌های قابل توجه در قالیشویی سید خندان این است که قبل از شست و شو فرش بر روی آنها عمل خاکگیری انجام می‌شود. زیرا اگر این کار انجام نشود بعد از شست و شو خاک در فرش به گل تبدیل می‌شود که با الیاف فرش ترکیب و باعث فرسودگی فرش می‌شود. قالیشویی سید خندان با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد شوینده خاص برای هر نوع فرش از روش شست و شوی مخصوص به خود استفاده می‌کند، که هیچگونه آسیبی به فرش‌ها وارد نمی‌شود.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *