قالیشویی در گیشا

قالیشویی در گیشا

قالیشویی در گیشا | قالیشویی زیبا تهران با ۳۰دهه سابقه در صنعت قالیشویی عضور رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد.قالیشویی زیبا در گیشا هم دارای شعبه ای ممتاز می باشد که به همراه کادری مجرب و آموزش دیده و موادی درجه یک آماده دریافت انواع فرش و قالی می باشد.
شایان ذکر است که فرایند شستوشو در این قالیشویی کاملا مکانیزه بوده و به فرش های شما کوچیک ترین اسیبی وارد نخواهد گشت.

(کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در گیشا

قالیشویی در گیشا:

قالیشویی گیشا یکی از با کیفیت‌ترین، زیباترین، مجهزترین و جزء اولین رتبه‌های برتر صنف قالیشویان در تهران است. بهتر است بدانید که قالیشویی گیشا دستگاه‌های خود را به روز کرده است و خدمات با کیفیت و مناسبی را در زمینه شست و شوی تخصصی انواع فرش‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین قالیشویی در گیشا تمام مناطق تهران از شمالی‌ترین تا جنوبی‌ترین و از شرقی‌ترین تا غربی‌ترین مناطق را به طور کامل تحت پوشش خود قرار داده است. قالیشویی نزدیک گیشا با حضور فعال و در اسرع وقت در بین مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.

ویژگی‌های قالیشویی گیشا:

قالیشویی گیشا با ارائه خدماتی از قبیل شست و شوی تخصصی فرش‌های ماشینی، دستبافت، کرک، ابریشم و تابلو فرش با مواد شوینده عالی و با کیفیت، تحویل در اسرع وقت و در آخر تحویل فرش به صورت اتو، لوله شده و کاور شده در خدمت مشتریان عزیز خود می‌باشد. بهتر است بدانید که از دیگر مزیت‌های قالیشویی گیشا این است که انواع پرده، پتو و خوشخواب را هم شست و شو می‌دهد. همچنین قالیشویی در گیشا علاوه بر شست و شو فرش‌ها قادر است آنها را در صورت نیاز با استفاده از پرسنل خود رفو کند، همچنین دارای این قابلیت است در صورتی که ریشه‌های فرش‌ خراب باشد آنها را تعمیر کند و یا از اول ریشه بزند، ضمنا این قالیشویی در گیشا قادر است فرش‌هایی که لکه‌دار هستند را با کادر مجرب خود و با استفاده از مواد شوینده مخصوص تمیز کند، همچنین اگر فرش‌ها دارای پوسیدگی و سوختگی باشند می‌تواند آنها را به بهترین نحو برطرف کند. جالب است بدانید که یکی از رمز‌های موفقیت قالیشویی گیشا تجربه بالای چهل ساله آن در فعالیت قالیشویی است. قالیشویی نزدیک گیشا با قیمت مناسب، با کیفیت بالا و در اسرع وقت از مقرون به صرفه‌ترین قالیشویی‌ها محسوب می‌شود. بنابراین ما به شما قالیشویی گیشا را توصیه می‌کنیم.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *