قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران

قالیشویی زیبا بهترین و معتبر ترین قالیشویی نزدیک نیاوران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در نیاوران با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده. شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت با استفاده از ماشین آلات اتوماتیک و سرویس های فوری بهترین ارائه دهنده خدمات قالیشویی در نیاوران می باشد.

قالیشویی زیبا شعبه نیاوران تهران آماده ارائه ی کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان، خوشخواب و موکت و کلیه خدمات ترمیم و باز سازی فرش. به عنوان نزدیک ترین قالیشویی در نیاوران می باشد. قالیشویی زیبا تهران دارای شعبه ی فعال در محله نیاوران تهران می باشد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در این محله می باشد.

شماره های تماس ما (کافیه شماره رو لمس کنید!)

۲۲۰۵۰۲۶۶
۸۸۶۸۴۵۶۳
۴۴۳۰۸۰۵۰
۴۴۰۰۲۹۰۱
۶۶۵۵۷۳۲۳
۶۶۵۹۷۳۴۶
۷۷۹۴۹۰۸۵

قالیشویی نیاوران البته صرف نظر از نوع، قالیشویی یک شغل محسوب می‌شود، که مانند سایر شغل‌ها اتحادیه دارد، و می‌توان گفت که در سال ۱۳۵۱ اتحادیه قالیشویی تاسیس شده است. لازم به ذکر است که فرش جزء لوازم خانگی مهم و تاثیرگذار بر زیبایی منزل می‌باشد. به دلیل اینکه فرش روی کفپوش یا کف زمین قرار می‌گیرد و مدام پا می‌خورد یعنی در معرض رفت و آمد می‌باشد خیلی زود کثیف می‌شود، بنابراین زود به زود باید آن را نظافت کرد. از طرفی شستشوی فرش کاری سخت و زمان بر می‌باشد، به طوریکه بسته به نوع و جنس فرش طریقه شستشو و مواد شوینده آن متفاوت است. از طرفی می‌توان گفت که ممکن است افراد امکانات کافی برای شستن فرش‌ها را نداشته باشند.

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی

معرفی قالیشویی در نیاوران:

پس با انتخاب یک قالیشویی مناسب، مانند قالیشویی نیاوران که از با سابقه ترین قالیشویی در نیاوران می‌باشد نیاز خود را برطرف کنید. با انتخاب قالیشویی نزدیک نیاوران که دارای کادری مجرب و باتجربه در زمینه شستشو و خشکشویی انواع فرش‌ها اعم از دستبافت و ماشینی و همچنین انواع مبلمان اعم از چرم و استیل است می‌توانید با خیالی آسوده کار خود را راحت کنید. در قالیشویی نیاوران با استفاده از امکاناتی از قبیل استفاده از دستگاه خاکگیری باعث جلوگیری از پوسیدگی در فرش می‌شوند، زیرا اگر خاکگیری صورت نگیرد بعد از شستشو خاک به گل تبدیل می‌شود که با الیاف فرش ترکیب شده و باعث می‌شود که در اثر گذر زمان فرش فرسوده شود. و همچنین در فرش‌هایی که قبل از شستشو خاکگیری انجام نشده باشد فرش حالت تیره و کدری به خود می‌گیرد. می‌توان گفت قالیشویی نیاوران با امکانات خود مقرون به صرفه نیز می‌باشد. در قالیشویی نیاوران جمع آوری فرش‌ها با دقت خاصی انجام می‌شود تا فرش‌ها هیچ آسیبی نبینند. در قالیشویی نزدیک نیاوران پس از اتمام کار و شستشو با استفاده از دستگاه‌های با کیفیت کارشناسان کیفیت کار را می‌سنجند و سپس فرش‌ها را به مشتری ارسال می‌کنند.

مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *